Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Čile – Peru

4. júla 2019 02:30

Preview

18.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_futbal_repre_chile_01

Futbalisti Čile stále živia nádej na zisk zlatého hetriku. Dvojnásobní obhajcovia titulu zvíťazili vo štvrťfinále nad Kolumbiou 1:0 po penaltovom rozstrele a v boji o postup do finále sa stretnú s Peru. Čiľania boli v zápase s „Los Cafeteros“ aktívnejší, ale svoju prevahu nedokázali zužitkovať. Dvakrát sa im aj podarilo dostať loptu do siete, ale hlavný rozhodca po konzultácii s VAR góly neuznal. O osude stretnutia napokon „rozhodol“ William Tesillo, ktorý ako jediný nepremenil svoj jedenástkový pokus.

Strely zo značky pokutového kopu rozhodli aj o triumfe Peruáncov. Tí vyradili najúspešnejšiu krajinu histórie Copa America - Uruguaj. Stretnutie skončilo taktiež bezgólovou remízou, hoci Uruguajčania v zápase dominovali a súperovi nedovolili ani jednu strelu do priestoru brány. Zlyhali však v koncovke. „Inkovia“ postúpili do medailových bojov tretíkrát z ostatných štyroch edícií juhoamerického šampionátu.

Bookmakeri favorizujú Čile, ale Peruánci sú po vyradení Uruguajčanov pripravení zaskočiť aj ďalšieho súpera. Navyše v poslednom vzájomnom zápase, z októbra 2018, porazili Čiľanov 3:0. V súbojoch týchto mužstiev padá pomerne veľa gólov, v predchádzajúcich piatich meraniach síl padli vždy minimálne tri góly. Podľa nás uvidíme aspoň dva aj teraz.

info Zápas správne tipy výsledok
534 Chile - Peru 2,02,12 0:3
info Počet gólov správne tipy výsledok
40284 Chile - Peru + 0:3

Vytvorené: 2. júla 2019 15:25

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.