X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Cibulková - Mladenovic

1. februára 2018 11:00

preview_tenis_cibulkova_01

Dominika Cibulková (26.) sa po skorom vypadnutí na Australian Open posnaží vylepšiť si náladu na turnaji v Petrohrade. Vlani to na tomto podujatí dotiahla až do semifinále, ale na aktuálnom turnaji mala v 1.kole slabší vstup do zápasu s Rumunkou Cirsteovou (36.), keď prehrávala už 0:4, ale následne zabrala a zvyšok duelu bol v jej réžii (7:5,6:2). S jej ďalšou súperkou má aktívnu bilanciu 5:1, ale posledný duel s ňou v roku 2016 na Australian Open prehrala.

Ak nepočítame Hompanov pohár, tak Kristina Mladenovicová (10.) na svoje prvé víťazstvo v tejto sezóne ešte len čaká. Skorý štart sezóny sa podpísal aj na jej zdraví, keď na turnaji v Sydney nedohrala zápas prvého kola. Predtým v Brisbane vypadla hneď vo svojom prvom zápase a rovnaký osud ju postihol aj na Australian Open, kde nestačila na Rumunku Bogdanovú (89.). V Petrohrade mala ako turnajová štvorky a obhajkyňa vlaňajšieho víťazstva voľný žreb a tak je jej aktuálna forma naozaj veľkou neznámou.

Miernou favoritkou je aj preto slovenská tenistka, ktorá to na svoju najbližšiu súperku vie. Potvrdí to aj na kurte? Víťaz zápasu (vrátane skreču) 1.

info Zápas správne tipy výsledok
8004 Cibulková D. - Mladenovic K. 2 0:2
info Víťaz zápasu (vrátane skreču) správne tipy výsledok
8419 Cibulková D. - Mladenovic K. 2 0:2

Vytvorené: 1. februára 2018 13:17

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.