X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Celta Vigo – Sevilla: 02

7. apríla 2018 16:15

Viac preview
fotbal_spanelsko_celta_vigo

Vyřazení Manchesteru United v osmifinále Ligy mistrů bylo jediným důvodem k radosti v sevillských řadách v posledních týdnech. Kromě dvojzápasu s Mourinhovou partou se toho totiž Seville příliš mnoho nepovedlo. V La Lize doma odevzdala všechny body Valencii (0:2) i Leganés (1:2) a poté v závěrečných dvou minutách prohospodařila skvěle rozehraný duel s Barcelonou, proti níž ještě na začátku 88. minuty vedla 2:0, ale nakonec se musela spokojit s bodem za remízu 2:2. Po těchto třech ligových ztrátách v řadě, kvůli kterým ji o skóre na 6. místě předskočil městský rival Betis, Sevilla dobře nenačala ani čtvrtfinále Ligy mistrů. V něm doma nestačila na Bayern Mnichov (1:2), přestože v zápase vedla, a naděje na postup mezi nejlepší čtyřku tak výrazně ochably. Teď by si „Rojiblancos“ rádi spravili chuť ve Vigu. Domácí Celta posbírala v odehraných 30 kolech o šest bodů míň a je devátá. I ona čeká na ligovou výhru tři kola (0-2-1) a Sevillu nedokázala porazit už šestkrát v řadě. Sázím neprohru hostů.

info Zápas správne tipy výsledok
245 Celta Vigo - FC Sevilla 1,10,12 4:0

Vytvorené: 6. apríla 2018 09:15

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.