Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Zavrieť

Dňa 21. 6. 2019 od 0.30 do 4.30 a od 6.00 do 7.30 bude prebiehať pravidelná údržba nášho systému, počas ktorej môžu byť naše služby nedostupné. Za komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.

Stávkové príležitosti
Ligy

Celta Vigo – Leganés: 1

14. decembra 2018 21:00

Preview

21.6.2019

Viac preview
fotbal_spanelsko_celta_vigo

Z ligového poháru je Celta Vigo po remíze a porážce se San Sebastianem venku, ale v ligové soutěži se galicijskému celku v poslední době daří. Po domácím „povinném“ vítězství s nováčkem z Huescy (2:0) uspěli fotbalisté z Viga i na půdě trápícího se Villarrealu (3:2), čímž namazali schody teď už bývalému trenérovi „žlutých“ Callejovi. To ale Celtu samozřejmě mrzet nemusí. Naopak. Po dvou zmíněných vítězstvích v řadě poskočila na 11. místo tabulky. Ve vyrovnaném středu tabulky jí schází jen dva body na šesté Levante. Třetí výhra by tak Celtu velmi pravděpodobně dostala do horní poloviny tabulky. Proti ale bude o tři body chudší Leganés, který rovněž zažívá povedené období. Malý madridský klub je sice až šestnáctý, ale už sedm soutěžních utkání v řadě neprohrál (3-4-0). Venku však Leganés nemá příliš dobrou bilanci (1-2-5), a i proto jsou domácí – posilněni dvěma po sobě jdoucími ligovými výhrami – favoritem. Jednička.

info Zápas správne tipy výsledok
421 Celta Vigo - Leganes 0,10,02 0:0

Vytvorené: 14. decembra 2018 11:34

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.