X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Brémy – Kolín: 1

12. marca 2018 20:30

Viac preview
kolin_full

Velmi přesvědčivé výkony podávají v posledních kolech Brémy. Prohrály pouze jednou z posledních šesti duelů a i díky tomu se drží nad čtveřicí týmů Wolfsburg, Mohuč, Hamburk a Kolín. Domácí ale nesmí usnout na vavřínech, protože náskok činí pouze dva body. Sebevědomí dodalo hostům jednoznačně i utkání sehrané minulý víkend, v němž proti Gladbachu o poločase už 0:2 prohrávali, ale nakonec dokázali vybojovat velmi cennou remízu a bod z horké půdy. Doma budou chtít navázat na dva předešlé domácí duely, v nichž porazili oba dva soupeře v boji o záchranu Wolfsburg a Hamburk. Teď se jim postaví do cesty třetí z nich – Kolín. Ten sahal po body v souboji se Stuttgartem, ale výsledek ho stály individuální chyby a nakonec tak museli hráči hostů sklonit hlavu (2:3). Obecně lze říct, že v novém kalendářním roce se Kolínu daří, vždyť nasbíral už dvojnásobný počet bodů než na podzim, ale na opuštění poslední pozice bundesligové tabulky to stále nestačí. Kolín si letos venku připsal pouze osm bodů a Brémám se doma daří. Sestupový souboj skončí těsným vítězstvím domácích.

info Zápas správne tipy výsledok
231 Bremen - 1.FC Köln 1,10,12 3:1

Vytvorené: 11. marca 2018 09:28

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.