Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Brazília – Peru

7. júla 2019 22:00

Preview

24.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_futbal_repre_Brazilia_03_Coutinho

Dva týždne po debakli 0:5 v základnej skupine dostane Peru šancu na reparát. Brazílčania si však nič iné ako víťazstvo nepripúšťajú. Aj bez svojej najväčšej hviezdy Neymara, ale s o to väčšou podporou domáceho publika, môžu dosiahnuť na svoj deviaty titul juhoamerického šampióna. „Kanárici“ prešli turnajom pomerne hladko. Skupinu vyhrali so siedmimi bodmi, keď jediné zaváhanie prišlo v zápase s Venezuelou (0:0). V štvrťfinále vyradili Paraguaj až po rozstrele zo značky pokutového kopu, hoci v zápase jasne dominovali. V semifinále potom rozosmutnili Messiho Argentínu po triumfe 2:0. Mužstvo trénera Titeho sa môže pochváliť skvelou defenzívou, veď v doterajšom priebehu šampionátu neinkasovali ani gól.

Peru postúpilo do vyraďovacej fázy z tretieho miesta v tabuľke. Najprv remizovali s Venezuelou 0:0, potom zdolali Bolíviu 3:1 a na záver prišiel už spomínaný výprask od „kanárikov“. Do štvrťfinále tak nastupovali ako outsider, čo sa im nakoniec vyplatilo, keď zdolali Uruguaj 1:0 po penaltovom rozstrele. V semifinále zaskočili aj dvojnásobných obhajcov trofeje z Čile, ktorých porazili jednoznačne 3:0. Peruánci sa prebojovali do finále prvýkrát od roku 1975, a tak budú mať veľkú motiváciu získať svoj tretí titul.

Favorit stretnutia je jasný, ale futbalisti Peru už ukázali, že ich neradno podceňovať. Debakel zo vzájomného duelu v skupine sa zrejme nebude opakovať, ale Brazília si v domácom prostredí poradí aj s poslednou prekážkou. Odporúčame staviť na víťazstvo „kanárikov“ a zároveň v zápase padnú aspoň dva góly.

info Zápas správne tipy výsledok
400 Brazília - Peru 1,10,12 3:1
info Zápas/počet gólov správne tipy výsledok
12454 Brazília - Peru 1/+1.5 3:1

Vytvorené: 4. júla 2019 15:34

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.