Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Brazília – Bolívia

15. júna 2019 02:30

Viac preview
preview_futbal_repre_Brazilia_03_Coutinho

V otváracom zápase 46. ročníka Copa America sa predstaví domáca Brazília proti Bolívii. „Kanárici“ vstupujú do šampionátu Južnej Ameriky s jediným cieľom, a tým je zisk titulu. Na celkové prvenstvo čakajú od roku 2007. Na posledných troch turnajoch dokonca nepostúpili ani do bojov o medaily. Trénerovi Titemu bude navyše chýbať najväčšia hviezda tímu Neymar, ktorý sa zranil v prípravnom zápase proti Kataru. Ofenzívu by namiesto neho mali ťahať Firmino, Coutinho či Gabriel Jesus.

Brazílčania skončili na vlaňajších MS vo štvrťfinále, ale odvtedy neokúsili trpkosť prehry. Vyhrali deväť z desiatich medzištátnych zápasov. Remízu s nimi uhrala len Panama. Minulý týždeň sa v rámci záverečnej prípravy stretli s Hondurasom (7:0) a Katarom (2:0).

Bolívia dokázala majstrovstvá Južnej Ameriky už raz vyhrať, ale to bolo ešte v roku 1963. Aktuálne nemajú vôbec oslnivú formu. V tomto roku sa ešte neradovali z víťazstva a v posledných troch stretnutiach dokonca nestrelili ani gól. Naposledy prehrali vo Francúzsku s úradujúcimi majstrami sveta 0:2.

„Kanárici“ budú v úvodnom zápase nažhavení na víťazstvo. Dopredu ich určite poženú aj diváci na štadióne v Sao Paulo. Na víťazstvo Brazílie s kurzom 1.09 sa neoplatí staviť, preto odporúčame stávku na počet gólov domácich. Myslíme si, že Brazílčania skórujú minimálne trikrát.

info Zápas správne tipy výsledok
714 Brazília - Bolívia 1,10,12 3:0
info 1.tím dosiahne gólov správne tipy výsledok
17084 Brazília - Bolívia + 3:0

Vytvorené: 13. júna 2019 15:01

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.