Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Brazília – Argentína

3. júla 2019 02:30

Preview

24.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_futbal_argentina_02_messi

Semifinále Copa America prinesie pikantný šláger medzi Brazíliou a Argentínou. Domáci „kanárici“ zatiaľ na turnaji neinkasovali ani gól. Vo štvrťfinále sa však poriadne natrápili s Paraguajom. V zápase mali jasnú prevahu, ktorú ale nedokázali pretaviť do gólu. O víťazovi musel napokon rozhodnúť až rozstrel zo značky pokutového kopu, v ktorom mali pevnejšie nervy domáci futbalisti. Brazílčania tak natiahli svoju sériu neporaziteľnosti už na 14 zápasov. Naposledy prehrali vo štvrťfinále MS 2018 proti Belgicku.

Argentínčania začali turnaj vlažne, keď po dvoch zápasoch mali na konte len jeden bod. Postup si zabezpečili až víťazstvom v poslednom zápase skupiny proti Kataru. Vo štvrťfinálovom dueli potom zdolali Venezuelu 2:0 po góloch Martineza a Lo Celsa. Najväčšia hviezda tímu Lionel Messi sa zatiaľ herne trápi, skóroval len raz, aj to z penalty. „Albicelestes“ vyhrali juhoamerický šampionát naposledy v roku 1993, a tak im motivácia rozhodne chýbať nebude.

Favoritom stretnutia je Brazília, ale súboje týchto dvoch súperov sú väčšinou mimoriadne vyrovnané. Messi a spol sú navyše hladní po veľkom reprezentačnom úspechu, ktorý im stále uniká. Odporúčame staviť na dvojitú šancu 0-0.

info Zápas správne tipy výsledok
312 Brazília - Argentína 1,10,12 2:0
info Dvojitá šanca správne tipy výsledok
2041 Brazília - Argentína 1-1 1:0,2:0

Vytvorené: 1. júla 2019 12:59

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.