Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Boston – St.Louis

28. mája 2019 02:05

Preview

27.7.2019

Viac preview
preview_nhl_boston_01

„Medvede“ oslavujú jubileum 20. účasti vo finále NHL a v ňom sa pokúsia o 7. titul. Najťažšiu prekážku v play-off mali hneď v 1. kole, v ktorom potrebovali na postup cez Toronto 7 zápasov. S Columbusom im stačilo 6, keď otočili sériu z 1:2 tromi víťazstvami za sebou a vo finále Východnej konferencie predĺžili svoju víťaznú šnúru ďalšími štyrmi výhrami s Carolinou, Od 17.5. však „oddychovali“ a 10-dňová zápasová prestávka nemusí byť práve prínosom, aj keď na zotavenie sa z malých zranení určite padla vhod.

Hostia sa na postup do finále Stanley Cupu narobili podstatne viac. Najskôr vyradili Winnipeg (4:2), s Dallasom to bolo až plná dávka 7 zápasov, pričom v poslednom rozhodlo až druhé predĺženie a v konferenčnom finále si poradili so San Jose (4:2). Darí sa im najmä vonku, veď prehrali iba dvakrát. Raz v Dallase a raz v San Jose hneď v 1. súboji série, do ktorého nastupovali po ťažkej 7-zápasovej sérii s Dallasom.

Vo vzájomných zápasoch sa v posledných dvoch sezónach tešili iba domáce tímy a St.Louis vždy 2:1 po predĺžení. Stávkujúcim radíme vsadiť na jednotku.

info Zápas správne tipy výsledok
5000 Boston - St.Louis 1,10,12 4:2
info Víťaz do rozhodnutia správne tipy výsledok
50000 Boston - St.Louis 1 4:2

Vytvorené: 27. mája 2019 12:34

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.