Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Boston - Ottawa

8. októbra 2018 19:05

Viac preview
preview_nhl_boston_01

„Medveďom” sa v príprave darilo, ale posledné dva súboje prehrali s Detroitom (2:3p) aj Philadelphiou (1:4) a vstup do nového ročníka dopadol katastrofálne. Na ľade obhajcu vo Washingtone prehrali zahanbujúco 0:7. „Vybuchol” najmä gólman Rask, ktorý sa po piatom inkasovanom góle nechal vystriedať a slovenský reprezentant Halák inkasoval iba dvakrát. V ďalšom zápase tak dostal šancu od začiatku a ukázal svoje kvality, keď v Buffale vychytal čisté konto a so svojimi spoluhráčmi oslavoval víťazstvo 4:0.

Hostia boli predvlani vo finále Východnej konferencie, ale vlani sa prepadli takmer na samé dno a menej bodov získalo z celej súťaže iba Buffalo. Možno trochu prekvapujúco sa udržal na trénerskej stoličke Guy Boucher. So svojimi zverencami prehral štyri súboje v príprave, no v posledných dvoch si poradil s Chicagom (2:1) aj Montrealom (3:0) a ani vstup do nového ročníka nemôže považovať za zlý. Najskôr síce prehral s Chicagom no až po predĺžení (3:4p), ale zvíťazil na ľade jedného z najsilnejších v Toronte (5:3). Výborne chytal brankár Anderson, na ktorého sa budú opäť spoliehať.

Vo vzájomných zápasoch sa vlani tešil iba Boston. Vyhral všetky 4 zápasy a iba v jednom v Ottawe to bolo tesné (3:2). Podarí sa domácim predĺžiť víťaznú sériu ? Stávkujúcim radíme vsadiť na Boston, že dá 1. gól.

info 1.gól správne tipy výsledok
59673 Boston - Ottawa 1 1
info Zápas správne tipy výsledok
5367 Boston - Ottawa 1,10,12 6:3

Vytvorené: 8. októbra 2018 09:30

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.