Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Zavrieť

Dňa 18. 7. 2019 od 6.00 do 7.00 bude prebiehať údržba nášho systému, počas ktorej môžu byť naše služby nedostupné. Za komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.

Stávkové príležitosti
Ligy

Bologna – Chievo: 1

8. apríla 2019 20:30

Preview

18.7.2019

27.7.2019

Viac preview
chievo_full

V pondělní dohrávce se střetnou týmy, které se klidně mohou v příští sezóně utkat v Serii B. Domácí Bologna však udělá všechno proto, aby se tomu tak nestalo. Rossoblu (BOL) prohráli v posledním zápase ve čtvrtek večer na půdě Atalanty, kde dostali čtyři branky v prvních 15 minutách. Vzhledem k výhře Empoli nad Neapolí se Bologna po pár dnech zase vrátila do pásma sestupu a na záchranu teď ztrácí jeden bod. Kouč Mihajlovič prohlásil, že se nic nemění, svým hráčům věří, jen zkrátka musí zareagovat v utkání s Chievem. A to se zdá pro domácí jako ideální příležitost. Hosté sice ještě matematickou jistotu sestupu nemají, ale je evidentní, že už na záchranu nemají. V posledních dvou zápasech nedali ani gól, a naopak jich sedm sami dostali. Soupeři jim přitom byly týmy Cagliari a Sassuola, které mají samy svých starosti dost. Chievo už nebude zřejmě nikomu moc vzdorovat a týmy, které v zápasech s ním budou potřebovat body, si je zkrátka vybojují.

info Zápas správne tipy výsledok
238 Bologna - Chievo 1,10,12 3:0

Vytvorené: 5. apríla 2019 14:16

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.