X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Bohemians 1905 – Ostrava: 0

13. augusta 2018 18:00

banik_1

Bohemka porazila v minulém kole Duklu (1:0), přesto byl náročný kouč Hašek rozpálený do běla. S výkonem svých svěřenců nebyl vůbec spokojený, a tak nemají „klokani“ za sebou příjemný týden. Proti Ostravě každopádně bude muset pražský celek přidat, výkon proti Dukle, Příbrami nebo v závěrečných dvaceti minutách se Slováckem by nestačil. Domácím se zatím nepodařilo navázat na herní projev z přípravy. Baník navíc letos začal získávat body hned od začátku soutěže a tým kolem Milana Baroše získává sebevědomí. Bývalý reprezentační útočník si poslední sezónu své aktivní kariéry užívá a je produktivní, naposledy se blýskl hattrickem, prosadit by se mohl i tentokrát. Baroš sice není tak rychlý jako v minulosti, nicméně má výborné čtení hry, solidní koncovku a je dostatečně důrazný. Některé zákroky jsou sice na hraně pravidel, ale to je na rozhodčích, aby dokázali posoudit, co už je „přes čáru“. Baník dokázal defenzivu Bohemky překonat v šesti zápasech po sobě, trefí se i tentokrát, což bude hostům stačit na bodový zisk. Zápas sledujte živě na Fortuna TV.

info Zápas správne tipy výsledok
132 Bohemians 1905 - Ostrava 2,02,12 0:1

Vytvorené: 8. augusta 2018 14:57

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
13.8.2018 17:33:38 lubina
Ostrava vyhrá 0:2
13.8.2018 17:35:48 Ma31532ko
2:2 ocakavam
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.