X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Boca Jrs. - River Plate

15. marca 2018 01:00

Viac preview
preview_futbal_01

Superclásico. To je názov pre najväčšie derby v Argentíne medzi dvoma tímami z Buenos Aires, “modro-zlatej“ Boca Juniors a “milionármi“ River Plate. V roku 2004 bolo toto derby, ktoré sa odohrá v rámci Superpohára anglickým denníkom The Observer zaradené medzi 50 najväčších športových udalostí na planéte. V roku 2016 dokonca špecializovanými futbalovými časopismi bolo ocenené ako najväčšie klubové futbalové derby. V ligovej tabuľke je Boca na čele, kým River Plate patrí až 18. miesto, to však v elektrizujúcej atmosfére nebude hrať žiadnu rolu. Oba tímy sa na Superclásico naladili víťazne a oba svoj víťazný gól strelili v nadstavenom čase. Na 40-tisícovom štadióne v Mendoze by sa mali predstaviť aj hráči známi zo starého kontinentu. Dres lídra tabuľky obliekajú Carlos Tévez a Fernando Gago. Celkovo pôjde už o 246 oficiálny vzájomný zápas. Bilancia 88-77-80 hovorí o obrovskej vyrovnanosti. Naposledy sa stretli v Januári, kedy River Plate triumfoval na súperovom ihrisku 1:0. Carlos Tévez povedal, že to bude šachová partia, ktorú môže rozhodnúť jediná malá chyba.

info Zápas správne tipy výsledok
132 Boca Jrs. - River Plate 2,02,12 0:2
info Víťaz správne tipy výsledok
12755 Boca Jrs. - River Plate 2 2

Vytvorené: 13. marca 2018 14:36

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.