X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Belgie – Portugalsko: 1

2. júna 2018 20:45

Viac preview
belgie_full

Belgie patří v posledních letech pokaždé mezi „černé koně“ turnaje, ale svůj potenciál zatím nedokázala naplnit. Letos je tým ale opět o něco zkušenější, špílmachr Kevin De Bruyne navíc „rozkvetl“ v Manchesteru City pod vedením kouče Guardioly mezi nejlepší hráče světa. Směrem dopředu má pak kouč Martinez široký výběr skvělých útočníků, případnou slabinou je defenziva. Portugalci jsou úřadující mistři světa, nicméně jejich titul byl z kategorie šťastných, tým nemá takovou sílu, aby mohl něco podobného zopakovat. Proti Belgii by už měl být k dispozici Ronaldo, jeho zatížené po vítězství v LM, ale bude záležet na CR7 a jeho pocitech, kouč Santos dává své jedničce hodně velkou volnost. Portugalsko v posledních čtyřech zápasech naznačilo problémy v defenzivě, vyhrálo totiž pouze jednou a inkasovalo celkem sedm branek. V Bruselu tak skončí bilance tří vzájemných utkání v řadě, ve kterých pokaždé zvítězil celek z Pyrenejského poloostrova.

info Zápas správne tipy výsledok
1397 Belgicko - Portugalsko 0,10,02 0:0

Vytvorené: 30. mája 2018 14:43

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.