X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

B.Bystrica - Trenčín 3.z.

17. apríla 2018 18:00

Viac preview
preview_extraliga_b_bystrica_03

Finálová séria sa presúva do Banskej Bystrice a „barani“ sú vo výbornej pozícii. Obidva úvodné súboje na ľade súpera vyhrali zhodne 4:3 po predĺžení resp. na druhý deň po nájazdoch a k úspešnej obhajobe im chýbajú už len 2 víťazstvá. Na vlastnom štadióne neprehrali v play-off zatiaľ ani raz. Trikrát si poradili s Košicami (3:2p, 2:1 aj 1:0p) a dvakrát suverénne s Nitrou 6:3 aj 5:2. Diváci neočakávajú nič iné len ďalšie dva úspešné zápasy svojich miláčikov a oslavu majstrovského titulu.

Určite proti budú Radivojevič a spol., ktorí mali aj kus poriadnej smoly v dvoch domácich súbojoch. S miernym favoritom hrali úplne vyrovnané partie a ešte nemusí byť nič rozhodnuté. Trenčín prehral v play-off jediný súboj a to ten úvodný v semifinále vo Zvolene (2:5), no v ďalších dvoch „zvolenských“ aj dvoch v Poprade zvíťazil. Veľa bude záležať od brankára Valenta, ktorý mal v poslednom zápase pri nájazdoch menšie zdravotné problémy.

Vo vzájomných zápasoch sa v ôsmich dueloch za sebou tešili iba domáce tímy. Táto bilancia sa zmenila v tohtoročnom play-off a aj do tretice sa v nej môže pokračovať. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov v 1. tretine, že ich padne menej ako 1,5.

info 1.tretina menej/viac správne tipy výsledok
50114 B.Bystrica - Trenčín - 0:1
info Zápas správne tipy výsledok
5014 B.Bystrica - Trenčín 1,10,12 6:1

Vytvorené: 16. apríla 2018 13:42

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.