Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

B.Bystrica – Nitra 5.z.

16. apríla 2019 18:00

Preview

19.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_extraliga_b_bystrica_03

„Barani” nevyužili prvý mečbol, no od triumfu boli veľmi blízko. Neuspeli v samostatných nájazdoch, keď jediný z piatich uspel hneď v prvom Faille. Aj počas zápasu mali možnosť samostatného nájazdu, no Higgs v ňom neuspel. Bystričania pribrzdili trochu nečakane zbytočné vylúčenia a aj keď v nich neinkasovali, stálo ich to kopu síl. Za kratší koniec výrazne ťahali vo vhadzovaniach, v ktorých „prehrali“ 9:19. Doma to však bude opäť niečo iné a svojich fanúšikov v play-off nepotešili iba v 1. kole v jednom súboji s Detvou (2:4).

Nitra sa musela opäť zaobísť bez zraneného Pupáka a s ním v poslednom súboji chýbal aj Rapáč. V bráne sa opäť od úvodu objavil Šimboch, ktorý nahradil Hanuljaka. Opäť podal skvelý výkon a najmä jeho zásluhou sa sezóna ešte predĺžila. Hostia pritom zastavili takmer nekonečnú sériu neúspešných vzájomných zápasov, ktorá sa zastavila na čísle 17. Pokúsia sa napodobniť Trenčín z vlaňajšieho ročníka, ktorý dokázal stav finálovej série 0:3 aspoň vyrovnať.

Vo vzájomných zápasoch Nitra po 17-ich prehratých dueloch konečne vyhrala a bude chcieť úspech zopakovať aj vonku. Domáci však budú iste proti. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov v 1. tretine, že ich padne menej ako 1,5.

info 1.tretina menej/viac správne tipy výsledok
50014 B.Bystrica - Nitra + 3:1
info Zápas správne tipy výsledok
5004 B.Bystrica - Nitra 1,10,12 6:2

Vytvorené: 15. apríla 2019 13:22

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.