Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

B.Bystrica – Nitra 1.z.

9. apríla 2019 18:00

Preview

19.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_extraliga_b_bystrica_03

„Barani” aj v semifinále naplnili úlohu favoritov a po šiestich zápasoch bolo o ich piatej finálovej účasti za sebou rozhodnuté. Semifinálový súper z Popradu však kládol veľký odpor a každý zápas bol viac ako dramatický. Mužstvo opäť potiahli najmä Kanaďania, ktorí sa podieľajú takmer na všetkých góloch. V poslednom zápase nehrali pre zranenia Surový ani Lamper, no káder má B.Bystrica dostatočne široký a kvalitný. Ešte k tomu pred finále mali 7 dní prestávku a tú určite dobre využili na „dobitie bateriek“.

Nitra naopak musela ísť cez 7-zápasovú dramatickú sériu so Zvolenom a zostali jej na oddych pred finále iba 3 dni. Pritom asi nebolo veľa odborníkov, ktorí by jej dávali šance pred 7. zápasov vo Zvolene, veď mužstvo bojuje s množstvom zranení a fyzické sily tiež hráčom výrazne ubudli. Podobne ako so Zvolenom sa budú musieť spoliehať na výborný výkon brankára a rýchle protiútoky, v ktorých vynikajú reprezentanti Buček s Lantošim.

Vo vzájomných zápasoch je to pre Nitru priam hrozivé, veď 14-krát za sebou nedokázala svojho súpera poraziť a to vrátane vlaňajšej semifinálovej série play-off. Stávkujúcim radíme vsadiť na jednotku.

info Zápas správne tipy výsledok
5305 B.Bystrica - Nitra 0,10,02 2:2

Vytvorené: 8. apríla 2019 13:05

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.