Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Azerbajdžan – Slovensko

11. júna 2019 18:00

Viac preview
preview_futbal_repre_01_lobotka

Slovenských sokolov čaká tretí duel kvalifikácie na EURO 2020, v Baku nastúpia proti domácemu Azerbajdžanu. Náš tím má po dvoch zápasoch na konte tri body za víťazstvo 2:0 nad Maďarskom a v tabuľke mu patrí 4. miesto. Mrzieť ho môže najmä prehra vo Walese, kde sa dal získať minimálne bod. Ak si mužstvo trénera Pavla Hapala nechce skomplikovať boj o postup, musí v Azerbajdžane bodovať naplno.

Slováci sa na dôležitý kvalifikačný duel navnadili víťazstvom 5:1 v prípravnom stretnutí proti Jordánsku. Hapal nechal oddychovať všetky opory reprezentácie a šancu dostali hráči širšieho kádra. Naši mali slabší prvý polčas, po ktorom prehrávali 0:1, ale v druhej polovici zápasu už jasne dominovali a piatimi gólmi otočili skóre vo svoj prospech. Oživenie priniesol najmä príchod mladíka Haraslína, ktorý pri svojom debute dokázal hneď aj skórovať. Premiérový gól v najcennejšom drese si okrem neho pripísali aj Chrien, Mráz a Mihalík.

Po tomto zápase vyradil Hapal z mužstva päticu hráčov – Greif, Štetina, Chrien, Bénes a Mráz. Do Baku napokon necestoval ani Miroslav Stoch, ktorého vyradila choroba. Český koč tak má k dispozícii 20 hráčov a troch brankárov.

Futbalisti Azerbajdžanu sú v tabuľke E-skupiny zatiaľ bez bodu. V sobotu podľahli v domácom prostredí Maďarom 1:3. Ešte v marci prehrali aj v Chorvátsku 1:2. Prvé body by si teda chceli pripísať v dueli so Slovákmi, aj keď herná kvalita bude jednoznačne na našej strane.

Posledný vzájomný zápas týchto súperov sa odohral ešte v roku 2001 v dueli kvalifikácie na MS 2002. Azerbajdžan vtedy zvíťazil nad Slovenskom 2:0. Tentokrát sa podobný výsledok nebude opakovať a naši reprezentanti dôležitý zápas v Baku zvládnu. Stávka na dvojku s kurzom 1.8 je viac než lákavá.

info Zápas správne tipy výsledok
516 Azerbajdžan - Slovensko 2,02,12 1:5

Vytvorené: 10. júna 2019 13:08

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.