Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Argentína – Paraguaj

20. júna 2019 02:30

Preview

24.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_futbal_argentina_02_messi

Lionel Messi sa v marci vrátil do reprezentačného mužstva, aby mu pomohol konečne vyhrať nejaký veľký turnaj. Vstup do 46. ročníka Copa America sa však futbalistom Argentíny nevydaril. Vo svojom úvodnom zápase prehrali s Kolumbiou 0:2. V dueli síce mali streleckú prevahu, ale nedokázali prekonať Davida Ospinu v bráne „Los Cafeteros“. To sa im potom vypomstilo v závere stretnutia, keď v 71. minúte otvoril skóre Roger Martinez a v 86. minúte potvrdil triumf Kolumbie Duvan Zapata. „Albicelestes“ tak neostáva nič iné, len proti Paraguaju bezpodmienečne zvíťaziť. Jednoduchý zápas ich však rozhodne nečaká.

Paraguaj mal v prvom stretnutí proti Kataru na dosah tri body, ale dobre rozohraný zápas nedotiahol do víťazného konca. Dvojgólové vedenie stratil v druhom polčase v priebehu deviatich minút, a tak sa duel skončil remízou 2:2.

Paraguajčania to v posledných zápasoch na Argentínu vedia. Naposledy sa stretli v kvalifikácii na MS 2018 a v oboch súbojoch vyšli „Albicelestes“ gólovo naprázdno. Paraguaj vyhral vonku 1:0 a doma remizoval 0:0.

Argentínčania budú pod tlakom, ale družina okolo Lionela Messiho si tentokrát so svojím súperom poradí. Podľa nás Argentína zvíťazí a zároveň v zápase padnú aspoň dva góly.

info Zápas správne tipy výsledok
329 Argentína - Paraguay 0,10,02 1:1
info Zápas/počet gólov správne tipy výsledok
18376 Argentína - Paraguay 0/+1.5 1:1

Vytvorené: 18. júna 2019 10:04

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.