X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Anaheim-Vancouver: 1

15. marca 2018 03:00

Preview

Viac preview
hokej nhl vancouver fullimage

Anaheim je v situaci, kdy po třech porážkách je plně motivovaný zase vyhrát. Dvě z porážek sice přišly na závěr těžkého road tripu, kdy Ducks hráli back-to-back zápasy proti Dallasu a Nashvillu, poslední porážka se St. Louis ale přišla doma a ta se těžko skousávala. Vancouver je ideální protivník k tomu si vylepšit bilanci. Canucks stejně jako na konci minulé sezony nemají vítěznou mentalitu, volně padají tabulkou dolů a už nemají o co hrát. Tým má spoustu zraněných hráčů, včetně klíčových opor Boesera či Taneva. Chybí zkušený veterán Eriksson. Tým je poslepovaný z toho, co zbylo, z hráčů z farmy a z těch, kteří přišli v rámci přestupní uzávěrky. Bez nejlepšího střelce Boesera se vytratila i ofenzíva. Ve čtyřech zápasech bez něj dali Canucks jen čtyři branky. Anaheim je tradičně hodně silný v defenzívě, má skvělou hru v oslabení a brankář John Gibson je ve formě. Vítězná morálka ve Vanc ouveru teď chybí, navíc tohle bude jeho třetí zápas ve čtyřech dnech na tripu. Jasná jednička.

info Zápas správne tipy výsledok
5544 Anaheim - Vancouver 1,10,12 3:0

Vytvorené: 14. marca 2018 11:29

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.