X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Ponuka podľa dátumu
Ponuka podľa športu

Ponuka podľa kurzu

1.01.
1.5

Anaheim - Boston

16. novembra 2017 04:00

preview_nhl_anahaim_01

Ani jeden z tímov nie je tam, kde by chcel byť a za nepresvedčivými výkonmi v posledných zápasoch stojí aj maródka na oboch súpiskách. Anaheim vyhral z posledných šiestich zápasov iba jeden a to hral až päťkrát doma. Pri zranení niekoľkých opôr ťahá produktivitu Ducks Rakell, ale absencie Eavesa, Getzlafa, či Keslera je cítiť. Anaheimu sa však proti Bostonu darí, keď s týmto súperom vyhral posledných sedem zápasov a naposledy mu podľahol 1.novembra 2013.

Maródka v tíme Bostonu viedla trénera tímu k povolaniu niekoľkých hráčov z farmy a po druhýkrát v sezóne dostal pozvánku do prvého mužstva aj slovenský krídelník Peter Cehlárik. V prvom prípade však do zápasu v NHL nezasiahol. Zdravotné problémy majú tentokrát Marchand s Bjorkom a tak je možné, že Cehlárik spoločne s Agostinom zasiahnu už do najbližšieho zápasu. Bruins pricestovali na ľad Anaheimu so sériou troch prehier a na klziskách súperov nevyhrali dokonca posledné štyri zápasy.

Anaheim vyhral s Bostonom posledné štyri domáce zápasy, pričom Bruins zvíťazili na ľade kalifornského tímu naposledy pred takmer piatimi rokmi. V tomto meraní síl by diváci mohli vidieť viac gólov. Počet gólov (+5,5).

info Zápas správne tipy výsledok
5136 Anaheim - Boston 1,10,12 4:2
info Počet gólov (60 min.) správne tipy výsledok
53153 Anaheim - Boston + 4:2

Vytvorené: 16. novembra 2017 13:06

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.