Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
MS v hokeji 2019 športový servis

Štadióny

Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

Kapacita: 10 055 miest (pre MS 9 774)

Zimný štadión Ondreja Nepelu bol otvorený už v roku 1940 a je najstarším hokejovým stánkom na Slovensku. Prvé roky fungovania štadión nebol krytý, prestrešili ho až v roku 1958 pri príležitosti majstrovstiev Európy v krasokorčuľovaní. Naposledy bol štadión rekonštruovaný pred Majstrovstvami sveta v ľadovom hokeji 2011, kedy sa dostal do dnešnej podoby. Svoje domáce zápasy v KHL tu hráva tím HC Slovan Bratislava. Na MS 2019 budú diváci na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu svedkami súbojov skupiny B, dvoch štvrťfinálových zápasov, oboch semifinále a zápasov o medaily.

Steel Aréna, Košice

Steel Aréna, Košice

Kapacita: 8 347 miest (pre MS 8 165)

Steel Aréna bola otvorená 24. februára 2006 a patrí medzi najkrajšie a najmodernejšie štadióny na Slovensku. Okrem toho, že tu svoje domáce zápasy hrá extraligový tím HC Košice, sa v hale konajú aj významné kultúrne a spoločenské podujatia. Počas hokejového šampionátu sa v košickej Steel Aréne odohrajú zápasy skupiny A, teda aj všetky súboje slovenskej reprezentácie. Diváci sa môžu tešiť aj na dva štvrťfinálové duely, ale už bez Slovákov, keďže zverenci trénera Craiga Ramsayho sa v prípade postupu medzi osem najlepších presunú do Bratislavy.

Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.