Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
MS v hokeji 2019 športový servis

Program

základné skupiny
PIATOK – 10. 5. 2019
16:15 Fínsko Kanada A-skupina - Košice
16:15 Rusko Nórsko B-skupina - Bratislava
20:15 USA SLOVENSKO A-skupina - Košice
20:15 Česko Švédsko B-skupina - Bratislava
SOBOTA – 11. 5. 2019
12:15 Dánsko Francúzsko A-skupina - Košice
12:15 Švajčiarsko Taliansko B-skupina - Bratislava
16:15 Nemecko Veľká Británia A-skupina - Košice
16:15 Lotyšsko Rakúsko B-skupina - Bratislava
20:15 SLOVENSKO Fínsko A-skupina - Košice
20:15 Nórsko Česko B-skupina - Bratislava
NEDEĽA – 12. 5. 2019
12:15 USA Francúzsko A-skupina - Košice
12:15 Rusko Rakúsko B-skupina - Bratislava
16:15 Dánsko Nemecko A-skupina - Košice
16:15 Taliansko Švédsko B-skupina - Bratislava
20:15 Veľká Británia Kanada A-skupina - Košice
20:15 Lotyšsko Švajčiarsko B-skupina - Bratislava
PONDELOK – 13. 5. 2019
16:15 USA Fínsko A-skupina - Košice
16:15 Rusko Česko B-skupina - Bratislava
20:15 SLOVENSKO Kanada A-skupina - Košice
20:15 Nórsko Švédsko B-skupina - Bratislava
UTOROK – 14. 5. 2019
16:15 Veľká Británia Dánsko A-skupina - Košice
16:15 Taliansko Lotyšsko B-skupina - Bratislava
20:15 Nemecko Francúzsko A-skupina - Košice
20:15 Švajčiarsko Rakúsko B-skupina - Bratislava
STREDA – 15. 5. 2019
16:15 USA Veľká Británia A-skupina - Košice
16:15 Švajčiarsko Nórsko B-skupina - Bratislava
20:15 Nemecko SLOVENSKO A-skupina - Košice
20:15 Rusko Taliansko B-skupina - Bratislava
ŠTVRTOK – 16. 5. 2019
16:15 Kanada Francúzsko A-skupina - Košice
16:15 Švédsko Rakúsko B-skupina - Bratislava
20:15 Fínsko Dánsko A-skupina - Košice
20:15 Česko Lotyšsko B-skupina - Bratislava
PIATOK – 17. 5. 2019
16:15 Francúzsko SLOVENSKO A-skupina - Košice
16:15 Rakúsko Nórsko B-skupina - Bratislava
20:15 Fínsko Veľká Británia A-skupina - Košice
20:15 Česko Taliansko B-skupina - Bratislava
SOBOTA – 18. 5. 2019
12:15 Dánsko USA A-skupina - Košice
12:15 Lotyšsko Rusko B-skupina - Bratislava
16:15 Kanada Nemecko A-skupina - Košice
16:15 Taliansko Nórsko B-skupina - Bratislava
20:15 Veľká Británia SLOVENSKO A-skupina - Košice
20:15 Švédsko Švajčiarsko B-skupina - Bratislava
NEDEĽA – 19. 5. 2019
16:15 Nemecko USA A-skupina - Košice
16:15 Rakúsko Česko B-skupina - Bratislava
20:15 Francúzsko Fínsko A-skupina - Košice
20:15 Švajčiarsko Rusko B-skupina - Bratislava
PONDELOK – 20. 5. 2019
16:15 Francúzsko Veľká Británia A-skupina - Košice
16:15 Švédsko Lotyšsko B-skupina - Bratislava
20:15 Kanada Dánsko A-skupina - Košice
20:15 Rakúsko Taliansko B-skupina - Bratislava
UTOROK – 21. 5. 2019
12:15 Fínsko Nemecko A-skupina - Košice
12:15 Česko Švajčiarsko B-skupina - Bratislava
16:15 SLOVENSKO Dánsko A-skupina - Košice
16:15 Nórsko Lotyšsko B-skupina - Bratislava
20:15 Kanada USA A-skupina - Košice
20:15 Švédsko Rusko B-skupina - Bratislava
Štvrťfinále
ŠTVRTOK – 23. 5. 2019
16:15 A1 B4 Košice
16:15 B1 A4 Bratislava
20:15 A2 B3 Košice
20:15 B2 A3 Bratislava
Semifinále
SOBOTA – 25. 5. 2019
15:15 A1 – B4 B2 – A3 Bratislava
19:15 B1 – A4 A2 – B3 Bratislava
O 3. miesto
NEDEĽA – 26. 5. 2019
15:45 P1 P2 Bratislava
Finále
NEDEĽA – 26. 5. 2019
20:15 V1 V2 Bratislava
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.