Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Vychutnajte si Majstrovstvá sveta vo futbale s Fortunou!

Fortuna štúdio majstrovstiev sveta

Portál Šport24.sk a stávková kancelária Fortuna pripravili unikátny projekt - exkluzívne štúdio o MS v Rusku!

Od dnešného dňa pre milióny fanúšikov už nebude existovať nič iné okrem futbalu. Dôvod? Začínajú sa MS vo futbale v Rusku. Počas nich si športoví nadšenci prídu na svoje aj na športovom portáli Šport24.sk

Stávková kancelária Fortuna a redakcia Šport24.sk vám v priebehu šampionátu ponúkne exkluzívnych deväť relácií, ktoré prevedú priaznivcov dianím majstrovstiev sveta netradičným spôsobom pod taktovkou populárneho moderátora Slava Jurka.

Jeho otázky sa nebudú týkať iba futbalu, ale zabŕdne aj do tém, na ktoré sa málokto odváži spýtať. V každej časti mu bude sekundovať exkluzívny hosť, ako napríklad Stanislav Lobotka či Róbert Mak.

Na svoje si prídu aj tipéri. Pre nich bude k dispozícii špeciálny servis stávkovej kancelárie Fortuna. Prevedú vás ním dvaja bookmakri. Ako bonus môžete získať od Fortuny až 30 eur! Sledujte jednotlivé relácie a neváhajte sa zapojiť do tipovania!

Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.