Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Vychutnajte si Majstrovstvá sveta vo futbale s Fortunou!

Užite si Majstrovstvá sveta vo futbale s Fortunou naplno!

K najväčšiemu futbalovému sviatku sme pre vás pripravili bohatú ponuku futbalového obsahu, navyše obohatenú o množstvo noviniek práve k MS.

A čo konkrétne pre vás máme? Zaujímavé súťaže, Happy hour - bonusové navýšenie výhier až o 30 %, denné zápasové špeciály, Expertov k MS zápasom s extra bonusom 2018 EUR, analýzy a mnohé iné!

Futbalový maratón o 30 000 EUR

Hrajte náš Futbalový maratón v termíne 14. 6. - 8. 7. 2018 a získajte svoj podiel zo sumy 25 000 EUR. Navyše desiati vyžrebovaní získajú ceny za 5 000 EUR. Stačí si len v uvedenom termíne každý deň podať aspoň jeden tiket za minimálne 3 EUR (v pobočke 3 EUR + manipulačný poplatok) a ste v hre!

Viac info

Súťaž o zájazd na finále MS vo futbale a 1 000 EUR stávkový kredit

Zapojte sa do súťaže o exkluzívny zájazd pre dvoch na finále MS vo futbale 2018, ktorý organizuje CK Futbaltour a 10 x 100 EUR stávkový kredit vo Fortune!

Je to veľmi jednoduché. Stačí, ak si v termíne od 14. 6. do 3. 7. 2018 stavíte počas 10-tich rôznych dní tiket za minimálne 5 Eur (v pobočke 5 EUR + MP) a ste v hre!

Viac info

Happy hour: každodenné navýšenie výhry až o 30%

Stavte si na zápasy Majstrovstiev sveta vo futbale každý deň medzi 12. až 13. hodinou a navýšte si svoju výhru až o 30 %. Ako tento bonus funguje? Ak si stavíte:

  • min. 2 zápasy MS - budete si môcť na tiket pridať kurzové zvýhodnenie 1,2, čím sa vaša výhra navýši o 20 %.
  • min. 3 zápasy MS - budete si môcť na tiket pridať kurzové zvýhodnenie 1,3, čím sa vaša výhra navýši o 30 %.

Na tikete môžu byť len zápasy MS a ich podhry. Maximálny denný súhrnný vklad pre každé zo zvýhodnení je 20 EUR. Bonus je možné kombinovať s ľubovoľne vysokým kurzom zápasov MS a ich podhier.


Denné zápasové špeciály

Každý deň vám prinášame špeciálnu ponuku kurzov k zápasom MS. Stavte si na to, čo sa v ktorý deň na MS stane – koľko padne gólov hlavou, koľko gólov padne celkovo, aký bude celkový počet rohových kopov a mnohé iné.

Kurzová ponuka

Expert MS vo futbale

Hrajte Expertov MS vo futbale a získajte extra bonusy vo výške 2018 EUR!

Ponuka Expertov

Stávka bez rizika až 50 EUR

Pre všetkých nových klientov ponúkame možnosť staviť si prvú stávku úplne bez rizika až do výšky 50 EUR! Ak táto ich stávka nebude úspešná, vrátime im ich vklad.

Registrácia
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.