Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Ligy
Fortuna liga 2018/2019

Futbal | Fortuna liga

Viac
Zápas Favorit PLUS: Zápas Počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov Dvojitá šanca 1.polčas Zápas/oba tímy dajú gól oba tímy dajú gól a počet g... oba tímy dajú gól a počet g... Oba tímy dajú gól oba tímy dajú 2 a viac gólo... 1.tím dá gól 2.tím dá gól gól v oboch pol. Zápas bez remízy Polčas/zápas 1.pol./zápas/počet gólov zá... Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 1.tím dosiahne gólov 2.tím dosiahne gólov Rozmedzie gólov 1.tím rozmedzie gólov 2.tím rozmedzie gólov Zápas/1.pol. počet gólov 1.pol. počet gólov 1.tím 1.pol. počet gólov 2.tím 1.pol. počet gólov 1.tím 1.pol. presne gólov 2.tím 1.pol. presne gólov 1.pol. presne gólov 1.gól 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.gól/zápas 2.polčas 2.pol. počet gólov 1.tím 2.pol. počet gólov 2.tím 2.pol. počet gólov 1.tím 2.pol. presne gólov 2.tím 2.pol. presne gólov 2.pol. presne gólov 1.polčas/2.polčas Polčas s viac gólmi 1.pol. počet gólov/2.pol. p... Padne presne gólov 1.tím presne gólov 2.tím presne gólov Presný výsledok Presný výsledok Presný výsledok 1.pol. presný výsledok 2.pol. presný výsledok nastane skóre nenastane skóre Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Padne gól v 1.pol. Padne gól v 2.pol. 1.tím dá gól v oboch pol. 2.tím dá gól v oboch pol. Oba tímy dajú gól v rovnako... Oba dajú gól v oboch pol. 1.tím dá gól v 1.pol. 2.tím dá gól v 1.pol. 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 1.tím vyhrá s čistým kontom 2.tím vyhrá s čistým kontom 1.tím vyhrá oba polčasy 2.tím vyhrá oba polčasy 1.tím vyhrá aspoň jeden pol... 2.tím vyhrá aspoň jeden pol... Penalta Červená karta Žltá karta 1.pol. počet ŽK 2.pol. počet ŽK Dá gól (hráč musí nastúpiť ...