Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

MMA

MMA | UFC

Viac
Víťaz 1 2 Viac dátum
Cannonier J. - Silva A. 7247 UFC 237, Rio de Janeiro (Brazil)
1.96
1.75
+-1
11.5.
22:00
Aldo J. - Volkanovski A. 7258 UFC 237, Rio de Janeiro (Brazil)
1.75
1.96
+-1
11.5.
22:00
Nogueira A.R. - Spann R. 7259 UFC 237, Rio de Janeiro (Brazil)
2.41
1.5
+-1
11.5.
22:00
Penn BJ - Guida C. 7261 UFC 237, Rio de Janeiro (Brazil)
3.21
1.3
+-1
11.5.
22:00
Alves T. - Staropoli L. 7495 UFC 237, Rio de Janeiro (Brazil)
1.5
2.41
+-1
11.5.
22:00
Namajunas R. - Andrade J. 7976 UFC 237, Rio de Janeiro (Brazil)
2.06
1.68
+-1
11.5.
22:00
Cejudo H. - Moraes M. 7401 UFC 238, Chicago (USA)
2.03
1.7
+-1
8.6.
22:00
Shevchenko V. - Eye J. 7402 UFC 238, Chicago (USA)
1.1
5.81
+-1
8.6.
22:00
Rivera J. - Yan P. 7403 UFC 238, Chicago (USA)
2.73
1.4
+-1
8.6.
22:00
Tuivasa T. - Ivanov B. 7404 UFC 238, Chicago (USA)
1.6
2.2
+-1
8.6.
22:00
Suarez T. - Ansaroff N. 7405 UFC 238, Chicago (USA)
1.2
4.04
+-1
8.6.
22:00
Kowalkiewicz K. - Grasso A. 7890 UFC 238, Chicago (USA)
1.65
2.11
+-1
8.6.
22:00
1.2
4.04
+-1
6.7.
22:00
1.25
3.56
+-1
6.7.
22:00
1.45
2.55
+-1
6.7.
22:00
2.3
1.55
+-1
6.7.
22:00

MMA | Dana White`s Contender Series

Viac
Víťaz 1 2 Viac dátum
Mustafaev M. - Fiziev R. 7056 UFC FIGHT NIGHT, St Petersburg (Russia)
1.9
1.8
+-22
20.4.
16:15
Yakovlev A. - Da Silva A. 7103 UFC FIGHT NIGHT, St Petersburg (Russia)
1.7
2.03
+-22
20.4.
16:15
Antigulov G. - Oleksiejczuk M. 7055 UFC FIGHT NIGHT, St Petersburg (Russia)
2.47
1.48
+-22
20.4.
16:30
Tybura M. - Abdurakhimov S. 7951 UFC FIGHT NIGHT, St Petersburg (Russia)
1.62
2.16
+-22
20.4.
17:00
Aliev S. - Nakamura K. 7053 UFC FIGHT NIGHT, St Petersburg (Russia)
1.85
1.85
+-22
20.4.
17:30
Evloev M. - Choi S. 7107 UFC FIGHT NIGHT, St Petersburg (Russia)
1.25
3.56
+-22
20.4.
18:00
Jotko K. - Amedovski A. 7065 UFC FIGHT NIGHT, St Petersburg (Russia)
1.55
2.29
+-22
20.4.
19:00
Modafferi R. - Shevchenko A. 7052 UFC FIGHT NIGHT, St Petersburg (Russia)
3.41
1.27
+-22
20.4.
19:15
Pavlovich S. - Golm M. 7051 UFC FIGHT NIGHT, St Petersburg (Russia)
1.38
2.81
+-22
20.4.
20:00
Makhachev I. - Tsarukyan A. 7016 UFC FIGHT NIGHT, St Petersburg (Russia)
1.26
3.48
+-22
20.4.
20:15
Oleinik A. - Overeem A. 7050 UFC FIGHT NIGHT, St Petersburg (Russia)
2.65
1.42
+-30
20.4.
20:45
Hardy G. - Smoliakov D. 7067 UFC FIGHT NIGHT, Sunrise (USA)
1.4
2.73
+-1
27.4.
22:00
Lineker J. - Sandhagen C. 7069 UFC FIGHT NIGHT, Sunrise (USA)
1.7
2.03
+-1
27.4.
22:00
Miller J. - Gonzalez J. 7071 UFC FIGHT NIGHT, Sunrise (USA)
1.6
2.2
+-1
27.4.
22:00
Penne J. - Esquibel J. 7083 UFC FIGHT NIGHT, Sunrise (USA)
1.5
2.41
+-1
27.4.
22:00
McGee C. - Lima D. 7084 UFC FIGHT NIGHT, Sunrise (USA)
1.65
2.11
+-1
27.4.
22:00
Teixeira G. - Cutelaba I. 7969 UFC FIGHT NIGHT, Sunrise (USA)
2.19
1.6
+-1
27.4.
22:00
Arlovski A. - Sakai A. 7971 UFC FIGHT NIGHT, Sunrise (USA)
2.07
1.67
+-1
27.4.
22:00
Iaquinta A. - Cerrone D. 7181 UFC FIGHT NIGHT, Ottawa (Canada)
1.72
2
+-1
4.5.
22:00
Brunson D. - Theodorou E. 7182 UFC FIGHT NIGHT, Ottawa (Canada)
1.85
1.85
+-1
4.5.
22:00
Barriault M.-A. - Sanchez A. 7183 UFC FIGHT NIGHT, Ottawa (Canada)
1.75
1.96
+-1
4.5.
22:00
Katona B. - Dvalishvili M. 7184 UFC FIGHT NIGHT, Ottawa (Canada)
1.75
1.96
+-1
4.5.
22:00
Zahabi A. - Morales V. 7241 UFC FIGHT NIGHT, Ottawa (Canada)
1.5
2.41
+-1
4.5.
22:00
Taleb N. - Bahadurzada S. 7242 UFC FIGHT NIGHT, Ottawa (Canada)
2.29
1.55
+-1
4.5.
22:00
Nelson K. - Sayles M. 7243 UFC FIGHT NIGHT, Ottawa (Canada)
2.73
1.4
+-1
4.5.
22:00
Gagnon M. - Kelleher B. 7244 UFC FIGHT NIGHT, Ottawa (Canada)
2.94
1.35
+-1
4.5.
22:00
Singh Bhullar A. - Adams J. 7245 UFC FIGHT NIGHT, Ottawa (Canada)
1.85
1.85
+-1
4.5.
22:00
Dos Anjos R. - Lee K. 7267 UFC FIGHT NIGHT, Rochester (USA)
2.07
1.67
+-1
18.5.
22:00
Ladd A. - Eubanks S. 7275 UFC FIGHT NIGHT, Rochester (USA)
1.3
3.21
+-1
18.5.
22:00
Cummings Z. - Giles T. 7303 UFC FIGHT NIGHT, Rochester (USA)
1.65
2.11
+-1
18.5.
22:00
Trizano M. - Dawson G. 7304 UFC FIGHT NIGHT, Rochester (USA)
1.65
2.11
+-1
18.5.
22:00
Cummins P. - Herman E. 7382 UFC FIGHT NIGHT, Rochester (USA)
1.35
2.94
+-1
18.5.
22:00
Gustafsson A. - Smith A. 7391 UFC FIGHT NIGHT, Stockholm (Sweden)
1.45
2.55
+-1
1.6.
19:00
Oezdemir V. - Latifi I. 7392 UFC FIGHT NIGHT, Stockholm (Sweden)
1.7
2.03
+-1
1.6.
19:00
Manuwa J. - Rakic A. 7393 UFC FIGHT NIGHT, Stockholm (Sweden)
2.73
1.4
+-1
1.6.
19:00
Hein N. - Vendramini L. 7395 UFC FIGHT NIGHT, Stockholm (Sweden)
1.5
2.41
+-1
1.6.
19:00

MMA | Oktagon

Viac
Víťaz 1 2 Viac dátum
Fuksz G. - Kalašnik A. 7652 Prime, Košice
2.73
1.4
+-1
26.4.
18:00
Majerník L. - Velič J. 7642 Prime, Košice
1.96
1.75
+-1
26.4.
18:20
Langer P. - Peleška T. 7637 Prime, Košice
1.7
2.03
+-1
26.4.
19:15
Dohnal J. - Liška S. 7635 Prime, Košice
1.2
4.04
+-1
26.4.
19:35
Tripšanský D. - Kvapil T. 7632 Prime, Košice
2.55
1.45
+-1
26.4.
20:00
Torok G. - Hošek D. 7498 Prime, Košice
2.25
1.57
+-1
26.4.
20:30
Paradeiser R. - Cordeiro A. 7381 Prime, Košice
1.51
2.39
+-1
26.4.
20:50
Buday M. - Orlov Y. 7379 Prime, Košice
1.55
2.29
+-1
26.4.
21:10
Macek F. - Vlasiuk D. 7329 Prime, Košice
1.7
2.03
+-1
26.4.
21:30
Wittner J. - Horvath A. 7327 Prime, Košice
1.45
2.55
+-1
26.4.
22:00
Végh A. - Heun J. 7054 Oktagon 12, Bratislava
1.15
4.6
+-1
8.6.
22:00
Benko P. - Štáfek J. 7415 prvý vzájomný súboj v roku 2019
1.5
2.38
+-1
9.11.
21:00
Vémola K. - Végh A. 7037 prvý vzájomný súboj v roku 2019
1.61
2.17
+-1
9.11.
23:00

MMA | KSW

Viac
Víťaz 1 2 Viac dátum
Parnasse S. - Szymanski R. 7413 KSW 48, Lublin (Poland)
1.2
4.04
+-1
27.4.
19:00
Wolanski F. - Pejic F. 7414 KSW 48, Lublin (Poland)
1.55
2.3
+-1
27.4.
19:00
Szadzinski G. - Ziolkowski M. 7417 KSW 48, Lublin (Poland)
1.55
2.3
+-1
27.4.
19:00
Michalski M. - Janicic M. 7418 KSW 48, Lublin (Poland)
2.03
1.7
+-1
27.4.
19:00
Szymajda H. - Musaev S. 7419 KSW 48, Lublin (Poland)
2.55
1.45
+-1
27.4.
19:00
Bekavac S. - Jurkowski L. 7420 KSW 48, Lublin (Poland)
1.8
1.9
+-1
27.4.
19:00
Materla M. - Askham S. 7427 KSW 49, Gdansk/Sopot (Poland)
1.85
1.85
+-1
18.5.
19:00
Soldic R. - Kaszubowski K. 7428 KSW 49, Gdansk/Sopot (Poland)
1.25
3.56
+-1
18.5.
19:00
Bedorf K. - Grabowski D. 7431 KSW 49, Gdansk/Sopot (Poland)
1.45
2.55
+-1
18.5.
19:00

MMA | GCF Fight Night

Česko

Viac
Víťaz 1 2 Viac dátum
Vacek M. - Běle J. 7362 Big Cage 6, Ostrava
1.4
2.73
+-1
27.4.
18:30
Szczepaniak M. - Jančuška M. 7364 Big Cage 6, Ostrava
2.26
1.55
+-1
27.4.
18:30

MMA | Bellator

Viac
Víťaz 1 2 Viac dátum
MacDonald R. - Fitch J. 7987 Bellator 220, San Jose (USA)
1.25
3.56
+-1
27.4.
22:00
Chandler M. - Freire P. 8113 Bellator 221, Rosemont (USA)
1.45
2.55
+-1
11.5.
22:00
Lima D. - Page M. 8115 Bellator 221, Rosemont (USA)
1.4
2.73
+-1
11.5.
22:00
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.