Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Futbal | Liga Majstrov

Viac
Zápas Favorit PLUS: Zápas Postup Počet gólov Zápas/počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov Dvojitá šanca 1.polčas Zápas/oba tímy dajú gól Oba tímy dajú gól a počet g... Oba tímy dajú gól a počet g... Oba tímy dajú gól Oba tímy dajú 2 a viac gólo... 1.tím dá gól 2.tím dá gól Gól v oboch polčasoch Zápas bez remízy Polčas/zápas 1.polčas/zápas/počet gólov ... Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 0:3 1.tím dosiahne gólov 2.tím dosiahne gólov Rozmedzie gólov 1.tím rozmedzie gólov 2.tím rozmedzie gólov Zápas/1.polčas počet gólov 1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas počet gólov 2.tím 1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.polčas presne gólov 1.gól 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.gól/zápas 2.polčas 2.polčas počet gólov 1.tím 2.polčas počet gólov 2.tím 2.polčas počet gólov 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas Polčas s viac gólmi 1.polčas počet gólov/2.polč... Padne presne gólov 1.tím presne gólov 2.tím presne gólov Presný výsledok Presný výsledok Presný výsledok 1.polčas presný výsledok 2.polčas presný výsledok Nastane skóre Nenastane skóre nenastane skóre Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu 1.tím dá gól v oboch polčas... 2.tím dá gól v oboch polčas... Oba tímy dajú gól v rovnako... Oba dajú gól v oboch poloča... Oba dajú gól v 1.polčase Oba dajú gól v 2.polčase 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 1.tím vyhrá s čistým kontom 2.tím vyhrá s čistým kontom 1.tím vyhrá oba polčasy 2.tím vyhrá oba polčasy 1.tím vyhrá aspoň jeden pol... 2.tím vyhrá aspoň jeden pol... Zahajovací výkop Penalta Červená karta (Červené kart... Počet žltých kariet (Žlté k... 1.tím počet žltých kariet (... 2.tím počet žltých kariet (... 1.polčas počet žltých karie... 1.tím 1.pol. počet žltých k... 2.tím 1.pol. počet žltých k... 2.polčas počet žltých karie... 1.tím 2.pol. počet žltých k... 2.tím 2.pol. počet žltých k... Počet rohov 1.tím počet roh.kopov 2.tím počet roh.kopov 1.polčas počet rohových kop... 1.tím 1.polčas počet roh.ko... 2.tím 1.polčas počet roh.ko... 2.polčas počet roh.kopov 1.tím 2.polčas počet roh.ko... 2.tím 2.polčas počet roh.ko... Viac roh.kopov 1.polčas 1.roh 2.polčas 1.roh Počet striedaní Súčet ofsajdov Držanie lopty v percentách ... Počet striel na bránu Viac striel na bránu 1.tím počet striel na bránu 2.tím počet striel na bránu Počet faulov 1.polčas 1.gól 2.polčas 1.gól Striedajúci hráč dá gól (vr...