Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Ligy

Futbal

Futbal | Liga Majstrov

Viac
Zápas Favorit PLUS: Zápas Postup Počet gólov Zápas/počet gólov Dvojitá šanca 1.polčas Zápas/oba tímy dajú gól Oba tímy dajú gól a počet g... Oba tímy dajú gól a počet g... Oba tímy dajú gól Oba tímy dajú 2 a viac gólo... 1.tím dá gól 2.tím dá gól Gól v oboch polčasoch Zápas bez remízy Polčas/zápas 1.polčas/zápas/počet gólov ... Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 3:0 Handicap 0:4 1.tím dosiahne gólov 2.tím dosiahne gólov Rozmedzie gólov 1.tím rozmedzie gólov 2.tím rozmedzie gólov Zápas/1.polčas počet gólov 1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas počet gólov 2.tím 1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.polčas presne gólov 1.gól 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.gól/zápas 2.polčas 2.polčas počet gólov 1.tím 2.polčas počet gólov 2.tím 2.polčas počet gólov 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas Polčas s viac gólmi 1.polčas počet gólov/2.polč... Padne presne gólov 1.tím presne gólov 2.tím presne gólov Presný výsledok Presný výsledok Presný výsledok 1.polčas presný výsledok 2.polčas presný výsledok Nastane skóre Nenastane skóre nenastane skóre Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu 1.tím dá gól v oboch polčas... 2.tím dá gól v oboch polčas... Oba tímy dajú gól v rovnako... Oba dajú gól v oboch poloča... Oba dajú gól v 1.polčase Oba dajú gól v 2.polčase 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 1.tím vyhrá s čistým kontom 2.tím vyhrá s čistým kontom 1.tím vyhrá oba polčasy 2.tím vyhrá oba polčasy 1.tím vyhrá aspoň jeden pol... 2.tím vyhrá aspoň jeden pol... Penalta Červená karta Počet žltých kariet 1.tím počet žltých kariet 2.tím počet žltých kariet 1.polčas počet žltých karie... 1.tím 1.pol. počet žltých k... 2.tím 1.pol. počet žltých k... 2.polčas počet žltých karie... 1.tím 2.pol. počet žltých k... 2.tím 2.pol. počet žltých k... Počet rohov 1.tím počet roh.kopov 2.tím počet roh.kopov 1.polčas počet rohových kop... 1.tím 1.polčas počet roh.ko... 2.tím 1.polčas počet roh.ko... 2.polčas počet roh.kopov 1.tím 2.polčas počet roh.ko... 2.tím 2.polčas počet roh.ko... 1.polčas 1.gól 2.polčas 1.gól Striedajúci hráč dá gól (vr... Dá gól (vrátane predĺženia,...

18:30
AIK Stockh. - Ararat Armenia 434 2. zápas (1:2)

19:00
Karabach - Part.Tirana 446 2. zápas (0:0)

19:00
Ros.Trondheim - Linfield 451 2. zápas (2:0)

19:00
Ludogorets Razgrad - Ferencváros 368 2. zápas (1:2)

20:00
Gliwice - BATE Borisov 448 2. zápas (1:1)

Viac
Zápas Favorit PLUS: Zápas Postup Počet gólov Zápas/počet gólov Dvojitá šanca 1.polčas Zápas/oba tímy dajú gól Oba tímy dajú gól a počet g... Oba tímy dajú gól 1.tím dá gól 2.tím dá gól Gól v oboch polčasoch Zápas bez remízy Polčas/zápas Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 3:0 1.tím dosiahne gólov 2.tím dosiahne gólov Rozmedzie gólov 1.tím rozmedzie gólov 2.tím rozmedzie gólov Zápas/1.polčas počet gólov 1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.polčas presne gólov 1.gól 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.gól/zápas 2.polčas 2.polčas počet gólov 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas Polčas s viac gólmi Padne presne gólov 1.tím presne gólov 2.tím presne gólov Presný výsledok Presný výsledok Presný výsledok 1.polčas presný výsledok 2.polčas presný výsledok Nastane skóre Nenastane skóre nenastane skóre Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Padne gól v 1.polčase Padne gól v 2.polčase 1.tím dá gól v oboch polčas... 2.tím dá gól v oboch polčas... Oba dajú gól v oboch poloča... 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 1.tím vyhrá s čistým kontom 2.tím vyhrá s čistým kontom 1.tím vyhrá oba polčasy 2.tím vyhrá oba polčasy 1.tím vyhrá aspoň jeden pol... 2.tím vyhrá aspoň jeden pol...

18:00
Tobol Kostanay - Jeunesse Esch 520 2. zápas (0:0)

14:00
Kairat Almaty - Siroki Brijeg 440 2. zápas (2:1)

16:30
Makedonia GP - Alashkert 502 2. zápas (1:3)

17:00
Inter Turku - Bröndby 476 2. zápas (1:4)

17:30
Lev.Tallin - Stjarnan 501 2. zápas (1:2)

18:00
U.Craiova - Sabail Baku 523 2. zápas (3:2)

18:00
Levski Sofia - Ružomberok 410 2. zápas (2:0)

18:30
Din.Minsk - FK Liepaja 469 2. zápas (1:1)

18:30
Cracovia - Dun.Streda 335 2. zápas (1:1)

19:00
Apollon Lim. - Kauno Žalgiris 378 2. zápas (2:0)

19:00
Haugesund - Cliftonville 416 2. zápas (1:0)

19:00
Neftči Baku - Speranta Nisporeni 484 2. zápas (3:0)

19:00
Petrocub - AEK Larnaca 507 2. zápas (0:1)

19:00
Tor.Kutaisi - Ordabasy 521 2. zápas (0:1)

19:00
Zrinjski Mostar - Akademija Pandev 528 2. zápas (3:0)

19:00
Žalg.Vilnius - Honvéd 530 2. zápas (1:3)

19:00
Engordany - Din.Tbilisi 372 2. zápas (0:6)

19:30
Prog.Niedercorn - Cork City 403 2. zápas (2:0)

19:30
B36 Torshavn - Crusaders 379 2. zápas (0:2)

20:00
Hajduk Split - Gzira Utd. 397 2. zápas (2:0)

20:00
Hibernians - Soligorsk 398 2. zápas (0:1)

20:00
MOL Fehérvár - Zeta Golubovci 417 2. zápas (5:1)

20:00
Norrköping - St.Patricks 485 2. zápas (2:0)

20:30
Shkupi Skopje - Pjunik Jerevan 512 2. zápas (3:3)

20:30
Glasgow Rangers - St.Josephs 334 2. zápas (4:0)

20:45
Kilmarnock - Connah s 441 2. zápas (2:1)

20:45
Bud.Podgorica - Narva Trans 461 2. zápas (2:0)

20:45
Radnički Niš - Flora Tallin 489 2. zápas (0:2)

20:45
Trnava - Radnik Bijeljina 522 2. zápas (0:2)

21:00
Shamrock - Brann Bergen 511 2. zápas (2:2)

Viac
Zápas Favorit PLUS: Zápas Víťaz Počet gólov Zápas/počet gólov Dvojitá šanca 1.polčas Zápas/oba tímy dajú gól Oba tímy dajú gól a počet g... Oba tímy dajú gól 1.tím dá gól 2.tím dá gól Zápas bez remízy Polčas/zápas Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 1.tím dosiahne gólov 2.tím dosiahne gólov Rozmedzie gólov 1.tím rozmedzie gólov 2.tím rozmedzie gólov Zápas/1.polčas počet gólov 1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.polčas presne gólov 1.gól 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.gól/zápas 2.polčas 2.polčas počet gólov 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas Polčas s viac gólmi Padne presne gólov 1.tím presne gólov 2.tím presne gólov Presný výsledok Presný výsledok Presný výsledok 1.polčas presný výsledok 2.polčas presný výsledok Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Padne gól v 1.polčase Padne gól v 2.polčase 1.tím dá gól v oboch polčas... 2.tím dá gól v oboch polčas... Oba dajú gól v oboch poloča... Oba dajú gól v 1.polčase Oba dajú gól v 2.polčase 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 1.tím vyhrá s čistým kontom 2.tím vyhrá s čistým kontom 1.tím vyhrá oba polčasy 2.tím vyhrá oba polčasy 1.tím vyhrá aspoň jeden pol... 2.tím vyhrá aspoň jeden pol... 1.polčas 1.gól 2.polčas 1.gól

Futbal | Kvalifikácia ME

Viac
Zápas Favorit PLUS: Zápas Počet gólov Zápas/počet gólov Dvojitá šanca 1.polčas Zápas/oba tímy dajú gól Oba tímy dajú gól a počet g... Oba tímy dajú gól 1.tím dá gól 2.tím dá gól Zápas bez remízy Polčas/zápas Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 2:0 1.tím dosiahne gólov 2.tím dosiahne gólov Rozmedzie gólov 1.tím rozmedzie gólov 2.tím rozmedzie gólov Zápas/1.polčas počet gólov 1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.polčas presne gólov 1.gól 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.gól/zápas 2.polčas 2.polčas počet gólov 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas Polčas s viac gólmi 1.tím presne gólov 2.tím presne gólov Presný výsledok Presný výsledok Presný výsledok 1.polčas presný výsledok 2.polčas presný výsledok Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Padne gól v 1.polčase Padne gól v 2.polčase 1.tím dá gól v oboch polčas... 2.tím dá gól v oboch polčas... Oba dajú gól v oboch poloča... Oba dajú gól v 1.polčase Oba dajú gól v 2.polčase 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 1.tím vyhrá s čistým kontom 2.tím vyhrá s čistým kontom 1.tím vyhrá oba polčasy 2.tím vyhrá oba polčasy 1.tím vyhrá aspoň jeden pol... 2.tím vyhrá aspoň jeden pol... 1.polčas 1.gól 2.polčas 1.gól