21.8.
01:05

Futbal | 1.Anglicko

Viac
Zápas Favorit PLUS: Zápas Počet gólov Zápas/počet gólov Dvojitá šanca 1.polčas Zápas/oba tímy dajú gól oba tímy dajú gól a počet g... Oba tímy dajú gól 1.tím dá gól 2.tím dá gól Zápas bez remízy Polčas/zápas Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 3:0 1.tím dosiahne gólov 2.tím dosiahne gólov Rozmedzie gólov 1.tím rozmedzie gólov 2.tím rozmedzie gólov Zápas/1.pol. počet gólov 1.pol. počet gólov 1.tím 1.pol. presne gólov 2.tím 1.pol. presne gólov 1.pol. presne gólov 1.gól 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.gól/zápas 2.polčas 2.pol. počet gólov 1.tím 2.pol. presne gólov 2.tím 2.pol. presne gólov 2.pol. presne gólov 1.polčas/2.polčas Polčas s viac gólmi 1.tím presne gólov 2.tím presne gólov Presný výsledok Presný výsledok Presný výsledok 1.pol. presný výsledok 2.pol. presný výsledok Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Padne gól v 1.pol. Padne gól v 2.pol. 1.tím dá gól v oboch pol. 2.tím dá gól v oboch pol. Oba dajú gól v oboch pol. oba dajú gól v 1.pol. oba dajú gól v 2.pol. 1.tím dá gól v 1.pol. 2.tím dá gól v 1.pol. 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 1.tím vyhrá s čistým kontom 2.tím vyhrá s čistým kontom 1.tím vyhrá oba polčasy 2.tím vyhrá oba polčasy 1.tím vyhrá aspoň jeden pol... 2.tím vyhrá aspoň jeden pol... Penalta Červená karta Žltá karta 1.tím počet ŽK 2.tím počet ŽK 1.pol. počet ŽK 1.tím 1.pol. počet ŽK 2.tím 1.pol. počet ŽK 2.pol. počet ŽK 1.tím 2.pol. počet ŽK 2.tím 2.pol. počet ŽK Počet rohov 1.tím počet roh.kopov 2.tím počet roh.kopov 1.pol. počet roh.kopov 1.tím 1.pol. počet roh.kopo... 2.tím 1.pol. počet roh.kopo... 2.pol. počet roh.kopov 1.tím 2.pol. počet roh.kopo... 2.tím 2.pol. počet roh.kopo... Dá gól (hráč musí nastúpiť ...

Viac
Zápas Favorit PLUS: Zápas Počet gólov Zápas/počet gólov Dvojitá šanca 1.polčas Zápas/oba tímy dajú gól oba tímy dajú gól a počet g... Oba tímy dajú gól 1.tím dá gól 2.tím dá gól Zápas bez remízy Polčas/zápas Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 3:0 1.tím dosiahne gólov 2.tím dosiahne gólov Rozmedzie gólov 1.tím rozmedzie gólov 2.tím rozmedzie gólov Zápas/1.pol. počet gólov 1.pol. počet gólov 1.tím 1.pol. presne gólov 2.tím 1.pol. presne gólov 1.pol. presne gólov 1.gól 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.gól/zápas 2.polčas 2.pol. počet gólov 1.tím 2.pol. presne gólov 2.tím 2.pol. presne gólov 2.pol. presne gólov 1.polčas/2.polčas Polčas s viac gólmi Padne presne gólov 1.tím presne gólov 2.tím presne gólov Presný výsledok Presný výsledok Presný výsledok 1.pol. presný výsledok 2.pol. presný výsledok Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Padne gól v 1.pol. Padne gól v 2.pol. 1.tím dá gól v oboch pol. 2.tím dá gól v oboch pol. Oba dajú gól v oboch pol. 1.tím dá gól v 1.pol. 2.tím dá gól v 1.pol. 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 1.tím vyhrá s čistým kontom 2.tím vyhrá s čistým kontom 1.tím vyhrá oba polčasy 2.tím vyhrá oba polčasy 1.tím vyhrá aspoň jeden pol... 2.tím vyhrá aspoň jeden pol... Penalta Červená karta Žltá karta 1.tím počet ŽK 2.tím počet ŽK 1.pol. počet ŽK 1.tím 1.pol. počet ŽK 2.tím 1.pol. počet ŽK 2.pol. počet ŽK 1.tím 2.pol. počet ŽK 2.tím 2.pol. počet ŽK Počet rohov 1.tím počet roh.kopov 2.tím počet roh.kopov 1.pol. počet roh.kopov 1.tím 1.pol. počet roh.kopo... 2.tím 1.pol. počet roh.kopo... 2.pol. počet roh.kopov 1.tím 2.pol. počet roh.kopo... 2.tím 2.pol. počet roh.kopo... Dá gól (hráč musí nastúpiť ...