02:00

Futbal | Copa America

2019 Brazília

Viac
Zápas Počet gólov Zápas/počet gólov Dvojitá šanca 1.polčas Zápas/oba tímy dajú gól Oba tímy dajú gól a počet g... Oba tímy dajú gól 1.tím dá gól 2.tím dá gól Zápas bez remízy Polčas/zápas Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 3:0 1.tím dosiahne gólov 2.tím dosiahne gólov Rozmedzie gólov 1.tím rozmedzie gólov 2.tím rozmedzie gólov Zápas/1.polčas počet gólov 1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.polčas presne gólov 1.gól 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.gól/zápas 2.polčas 2.polčas počet gólov 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas Polčas s viac gólmi Padne presne gólov 1.tím presne gólov 2.tím presne gólov Presný výsledok Presný výsledok Presný výsledok 1.polčas presný výsledok 2.polčas presný výsledok Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Padne gól v 1.polčase Padne gól v 2.polčase 1.tím dá gól v oboch polčas... 2.tím dá gól v oboch polčas... Oba dajú gól v oboch poloča... Oba dajú gól v 1.polčase Oba dajú gól v 2.polčase 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 1.tím vyhrá s čistým kontom 2.tím vyhrá s čistým kontom 1.tím vyhrá oba polčasy 2.tím vyhrá oba polčasy 1.tím vyhrá aspoň jeden pol... 2.tím vyhrá aspoň jeden pol... Počet žltých kariet 1.tím počet žltých kariet 2.tím počet žltých kariet 1.polčas počet žltých karie... 1.tím 1.pol. počet žltých k... 2.tím 1.pol. počet žltých k... 2.polčas počet žltých karie... 1.tím 2.pol. počet žltých k... 2.tím 2.pol. počet žltých k... Počet rohov 1.tím počet roh.kopov 2.tím počet roh.kopov 1.polčas počet rohových kop... 1.tím 1.polčas počet roh.ko... 2.tím 1.polčas počet roh.ko... 2.polčas počet roh.kopov 1.tím 2.polčas počet roh.ko... 2.tím 2.polčas počet roh.ko... 1.polčas 1.gól 2.polčas 1.gól Striedajúci hráč dá gól (hr... Dá gól (hráč musí nastúpiť ...

Viac
Zápas Počet gólov Zápas/počet gólov Dvojitá šanca 1.polčas Zápas/oba tímy dajú gól Oba tímy dajú gól a počet g... Oba tímy dajú gól 1.tím dá gól 2.tím dá gól Zápas bez remízy Polčas/zápas Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 1.tím dosiahne gólov 2.tím dosiahne gólov Rozmedzie gólov 1.tím rozmedzie gólov 2.tím rozmedzie gólov Zápas/1.polčas počet gólov 1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.polčas presne gólov 1.gól 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.gól/zápas 2.polčas 2.polčas počet gólov 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas Polčas s viac gólmi Padne presne gólov 1.tím presne gólov 2.tím presne gólov Presný výsledok Presný výsledok Presný výsledok 1.polčas presný výsledok 2.polčas presný výsledok Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Padne gól v 1.polčase Padne gól v 2.polčase 1.tím dá gól v oboch polčas... 2.tím dá gól v oboch polčas... Oba dajú gól v oboch poloča... 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 1.tím vyhrá s čistým kontom 2.tím vyhrá s čistým kontom 1.tím vyhrá oba polčasy 2.tím vyhrá oba polčasy 1.tím vyhrá aspoň jeden pol... 2.tím vyhrá aspoň jeden pol... Penalta Červená karta Počet žltých kariet 1.tím počet žltých kariet 2.tím počet žltých kariet 1.polčas počet žltých karie... 1.tím 1.pol. počet žltých k... 2.tím 1.pol. počet žltých k... 2.polčas počet žltých karie... 1.tím 2.pol. počet žltých k... 2.tím 2.pol. počet žltých k... Počet rohov 1.tím počet roh.kopov 2.tím počet roh.kopov 1.polčas počet rohových kop... 1.tím 1.polčas počet roh.ko... 2.tím 1.polčas počet roh.ko... 2.polčas počet roh.kopov 1.tím 2.polčas počet roh.ko... 2.tím 2.polčas počet roh.ko... 1.polčas 1.gól 2.polčas 1.gól Striedajúci hráč dá gól (hr... Dá gól (hráč musí nastúpiť ...