Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

EXPERT | Futbal - Liga Majstrov II.

Bonus 1111 EUR, min.vklad 1 EUR

Futbal | Liga Majstrov

Viac
Zápas Počet gólov Zápas/počet gólov Zápas/1.pol. počet gólov Dvojitá šanca 1.polčas 1.pol. počet gólov 1.pol. 1.tím presne gólov 1.pol. 2.tím presne gólov 1.pol. presne gólov 1.tím dá gól 2.tím dá gól Oba tímy dajú gól Zápas/oba tímy dajú gól oba tímy dajú gól a počet g... Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 3:0 Zápas bez remízy Polčas/zápas 1.tím dosiahne gólov 2.tím dosiahne gólov Rozmedzie gólov 1.tím rozmedzie gólov 2.tím rozmedzie gólov 1.gól 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.gól/zápas 2.polčas 2.pol. počet gólov 2.pol. 1.tím presne gólov 2.pol. 2.tím presne gólov 2.pol. presne gólov 1.polčas/2.polčas Polčas s viac gólmi Padne presne gólov 1.tím presne gólov 2.tím presne gólov Presný výsledok Presný výsledok Presný výsledok 1.pol. presný výsledok 2.pol. presný výsledok Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu 1.tím dá gól v oboch pol. 2.tím dá gól v oboch pol. Oba dajú gól v oboch pol. oba dajú gól v 1.pol. oba dajú gól v 2.pol. 1.tím dá gól v 1.pol. 2.tím dá gól v 1.pol. 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 1.tím vyhrá s čistým kontom 2.tím vyhrá s čistým kontom 1.tím vyhrá oba polčasy 2.tím vyhrá oba polčasy 1.tím vyhrá aspoň jeden pol... 2.tím vyhrá aspoň jeden pol... Penalta Červená karta Žltá karta Viac ŽK Počet rohov Viac roh.kopov 1.pol. 1.gól 2.pol. 1.gól Dá gól (vrátane predĺženia,...