Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Zavrieť

Dňa 21. 6. 2019 od 0.30 do 4.30 a od 6.00 do 7.30 bude prebiehať pravidelná údržba nášho systému, počas ktorej môžu byť naše služby nedostupné. Za komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.

Stávkové príležitosti
Ligy
Superbrands

Fortuna získala ocenenie Slovak Superbrands Award!

Zaradili sme sa medzi elitné slovenské značky s pečaťou najvyššej kvality

Spoločnosť Fortuna získala prestížne ocenenie Slovak Superbrands Award 2019. Ocitli sme sa tak v skupine najsilnejších značiek na slovenskom trhu, ktoré reprezentujú úspešný rozvoj a vynikajúce renomé.

Slovak Superbrands Award udeľuje odborná komisia Brand Council na základe prieskumu, ktorý zrealizovala renomovaná agentúra GfK. Členmi poroty sú profesionáli z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

Program Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek. Titul Superbrands je znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu.

Projekt vznikol pred viac ako 20 rokmi vo Veľkej Británii a postupne si získal celosvetové uznanie. Dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie, ktoré každoročne oceňuje najlepšie z najlepších značiek v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch.

Viac info
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.