Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Štart nového ročníka Fortuna ligy!

Štart novej sezóny Fortuna ligy s najširšou ponukou kurzov!

Už tento víkend odštartuje nová sezóna Fortuna ligy. Ako hrdý generálny partner najvyššej futbalovej súťaže ti prinášame najširšiu ponuku stávkových príležitostí na všetky zápasy každého kola Fortuna ligy. Okrem toho môžeš exkluzívne len u nás sledovať živé prenosy zo všetkých zápasov na našej FORTUNA TV.

Majstrovský titul z predchádzajúceho ročníka bude obhajovať ŠK Slovan Bratislava, ktorý získal svoj deviaty titul v ére samostatnosti. Belasí sú najväčšími favoritmi na zisk víťaznej trofeje aj v novej sezóne (kurz 1.25). Konkurentmi Slovana budú najmä futbalisti Dunajskej Stredy (kurz 5) a Žiliny (kurz 10).

STAV SI!

Obľúbená 20-TISÍCOVKA je späť!

Futbaloví fanúšikovia sa môžu tešiť aj na obľúbenú polčasovú súťaž o 20 000 eur, ktorá prešla menšími zmenami. Okrem nového názvu, ktorý je teraz 20-TISÍCOVKA, sme znížili počet streleckých pokusov zo 7 na 5 a otvory v plachte sú posunuté smerom k žrdiam. To všetko by malo zvýšiť šancu vykopať si rozprávkovú prémiu.

VIAC INFO

Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.