Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Pozor zmena! Malá domov + bonus 5 a 8

Pozor zmena! Od 27. 3. sa menia podmienky Malej domov a Bonusov 5 a 8

Stávka „Malá domov“ sa na tikete zobrazí automaticky po splnení podmienok.

Od 27. 3. 2019 platia upravené podmienky pre uzatvorenie stávky „Malá domov“. Výhodou pre našich klientov je, že po novom sa stávka „Malá domov“ na tikete zobrazí odteraz automaticky po splnení podmienok – čiže si ju už nemusia na svoje tikety manuálne pridávať.

Podľa nových podmienok musí byť minimálny celkový kurz tiketu 100:1 a zároveň maximálny kurz na jeden zápas 3,5:1. Tiket taktiež nesmie obsahovať stávku Favorit PLUS. Pri využití tejto stávkovej príležitosti klient vyhráva aj v prípade, že uhádne na tikete o jeden zápas menej, než je potrebné pri bežnej stávke. Možnosť vyhrať v „Malej domov“ majú po novom len registrovaní klienti a výhra pri neuhádnutí jedného zápasu je päťnásobok vkladu.

Viac info

Zároveň od 27. 3. 2019 sa menia aj podmienky Bonusov 5 a 8, ktoré sa nakupujú za klubové body. Kurzové zvýhodnenie pri Bonuse 5 bude po novom 1,2 po piatej stávkovej príležitosti a pri Bonuse 8 to bude 1,5 po ôsmej stávkovej príležitosti.

Mení sa taktiež hodnota nákupu kurzového zvýhodnenia Bonusu 8. Bonus 8 na jeden deň si odteraz kúpite za 300 bodov. Hodnota Bonusu 5 ostáva aj naďalej 500 bodov.

Viac info
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.