X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
OKTAGON - Súťaž ukončená!

VYHRAJ VSTUPENKY NA FINÁLE OKTAGONU

Súťaž o lístky na finále Oktagonu je ukončená!

Výhercov budeme telefonicky informovať ohľadom odovzdania lístkov!

Výhercom gratulujeme!

Alias Cena
KELO 1 lístok
Dors077 2 lístky
mato23.7 1 lístok
Gaboca007 1 lístok

Kto získa historicky prvý titul šampióna Oktagonu a vyhrá 10 000€? To uvidíte v sobotu 10. 12. v športovej hale Královka v Prahe na Letnej. Vstupenky na finále rýchlo miznú, najlepšie miesta sú už dávno vypredané. Hala Královka má strmú tribúnu a pre tento turnaj bude jej kapacita navýšená na 3 000 ľudí. Tribúny budú veľmi blízko oktagonu a táto kombinácia zaručuje poriadny kotol!

Vy máte ale jedinečnú možnosť vyhrať vstupenky na tento unikátny turnaj.

Získať vstupenky je veľmi jednoduché. Stačí si staviť v správnom čase.

V stredu 30.11. od 13:00 bude na Facebooku Fortuny CZ streaming s účastníkom Oktagonu, Jakubom Bělem a s organizátorom Oktagonu, Ondřejem Novotným. Tento streaming nezmeškaj, dozvieš sa v ňom veľa zaujímavých vecí.

Chvíľu po skončení streamingu, presne o 14:00 odštartujeme súťaž o vstupenky. Aby si získal jeden lístok, stačí urobiť nasledovné:
Stav si aspoň 30 EUR akúkoľvek stávku s akýmkoľvek kurzom na niektorý zo zápasov Oktagonu, ktorý máme v ponuke. Vstupeniek máme len 5, tak so stávkou neváhaj. Čím rýchlejšie stavíš, tým väčšiu šancu na zisk lístku máš. Úderom 14tej hodiny začneme počítať podané tikety a akonáhle prijmeme piaty tiket za 30 EUR, súťaž ukončíme. Čísla tiketov ktoré majú nárok na vstupenku zverejníme na web stránke Fortuny, majiteľov tiketov obvoláme a dohodneme sa na ich predaní. Ak chceš viac lístkov, podaj si viac tiketov po 30 EUR. Pravidlo je, jeden tiket = jedna vstupenka.

Pokiaľ Ti niečo nie je jasné, zavolaj na našu infolinku pre viac informácií. Telefón: +421 2 5788 4290.

Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.