X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Nová aplikácia ešte lepšia! V aplikáciách po novom aj Match Tracker

Nová aplikácia ešte lepšia!

Relatívne nedávno Fortuna ako prvá na Slovensku predstavila mobilné funkcie TouchID (prihlásenie pomocou odtlačku prstov), 3D Touch, push notifikácie vyhodnotenia Vašich tiketov alebo podpora smart hodiniek a ďalšie. Náš vývoj nezaháľa a preto teraz prinášame ďalšiu porciu noviniek pre mobilné aplikácie na stiahnutie. Nové funkcie sú k dispozícii pre Android i Apple iOS.

Poďme sa na ne pozrieť:

Matchtracker – rozšírenie scoreboardov v LIVE zápase o detailné informácie o priebehu zápasu. Uvidíte pomerné grafy držania lopty, kto aktuálne drží loptu, v ktorej časti ihriska sa hrá a mnoho ďalších podstatných detailov. Prítomnosť „Matchtrackera“ spoznáte už v prehľade zápasov pomocou príznačnej ikonky „ihrisko“. Podporované športy sú Futbal, Tenis, Basketbal, Volejbal, Hádzaná, Hokej...

Matchtracker

Zdieľanie na Facebooku – každý tiket teraz môžete jednoducho zdieľať na Facebooku pomocou tlačidla umiestneného na spodku náhľadu podaného tiketu. Funkcia plne využíva natívnu facebook aplikáciu, ak ju máte nainštalovanú.

Matchtracker

Sekcia EURO 2016 – na úvodnú obrazovku aplikácie sme pridali ikonku EURO 2016, aby ste nemuseli vypísané príležitosti zložito hľadať. Väčšina predzápasovej ponuky obsahuje aj analýzu, pri LIVE zápasoch je k dispozícii MatchTracker.

Stiahnúť aplikáciu
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.