Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Zavrieť

Dňa 21. 6. 2019 od 0.30 do 4.30 a od 6.00 do 7.30 bude prebiehať pravidelná údržba nášho systému, počas ktorej môžu byť naše služby nedostupné. Za komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.

Stávkové príležitosti
Ligy
Megatip s novým Jackpotom! 10 000 eur

Štart Megatipu s jarnou časťou ligy a fantastickým jackpotom!

Po zimnej fortunaligovej prestávke tu máme opäť populárnu súťaz Megatip. Pre všetkých súťažiacich sme si pripravili fantastické prekvapenie – zvyšujeme minimálnu úroveň Jackpotu na 10 000 eur a každý týždeň, kedy jackpot nepadne, narastie jeho úroveň rovno o 1 000 eur!

Všetci súťažiaci majú naďalej každý týždeň možnosť získať aj iné hodnotné ceny. Stačí navštíviť stránku www.megatip.sk, prihlásiť sa prostredníctvom svojich prihlasovacích údajov z www.ifortuna.sk a zadarmo natipovať šesť presných výsledkov aktuálneho kola Fortuna ligy. Potom zostáva už iba čakať, či budú vaše tipy správne.

Ak sa vám podarí tipnúť si správne všetkých šesť výsledkov, automaticky získavate jackpot. Ak sa vám však nepodarí tipnúť si správne všetky výsledky, nezúfajte. V každom kole, v ktorom jackpot nepadne, získava päť najlepšie tipujúcich ceny vo forme stávkových kreditov.

Vo vašom tipovaní sa môžete inšpirovať aj našimi expertami, ktorí budú pravidelne zverejňovať svoje predpovede výsledkov na nasledujúce kolo ligy. Tak neváhajte, overte si svoje znalosti z našej ligy a skúste šťastie na www.megatip.sk.

Zapojiť sa
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.