Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
MEGATIP Hrajte zadarmo a získajte JACKPOT

Populárna súťaž Megatrefa už aj na Slovensku!

So štartom nového ročníka Fortuna ligy prinášame všetkým fanúšikom futbalu a stávkovania súťaž Megatip, v ktorej môžu súťažiaci získať zaujímavý jackpot či iné hodnotné ceny. Stačí navštíviť stránku www.megatip.sk, prihlásiť sa prostredníctvom svojich prihlasovacích údajov z www.ifortuna.sk a zadarmo natipovať šesť presných výsledkov aktuálneho kola Fortuna ligy. Potom zostáva už iba čakať, či budú vaše tipy správne.

Ak sa vám podarí tipnúť si správne všetkých šesť výsledkov, automaticky získavate jackpot, ktorého minimálna výška je 1 000 Eur. Ak sa vám však nepodarí tipnúť si správne všetky výsledky, nezúfajte. V každom kole, v ktorom jackpot nepadne, získava päť najlepšie tipujúcich ceny vo forme stávkových kreditov a navyše sa úroveň jackpotu zvyšuje o 100 Eur.

Vo vašom tipovaní sa môžete inšpirovať aj našimi expertami, ktorí budú pravidelne zverejňovať svoje predpovede výsledkov na nasledujúce kolo ligy. Expertov sme sa snažili vybrať tak, aby ich tipy boli pre vás čo najhodnotnejšie a čo najviac vám pomohli v hre. Ich mená a krátke predstavenie nájdete priamo na stránke súťaže.

Tak neváhajte, overte si svoje znalosti z našej ligy a skúste šťastie na www.megatip.sk.

Zapojiť sa
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.