Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Stanislav Lobotka a Róbert Mak

Hapal nominoval na Jordánsko 29 futbalistov

Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal nominoval na júnový asociačný termín až 29 hráčov. Po domácom prípravnom stretnutí s Jordánskom (v piatok 7. júna o 20:30 v Trnave) zúži výber na zápas kvalifikácie majstrovstiev Európy 2020 v Azerbajdžane (v utorok 11. júna o 18:00 v Baku) na 23 mien. Zraz mužstva je na programe v nedeľu 2. júna o 15:00 v Šamoríne.

Do nominácie sa dostali štyria futbalisti z Fortuna ligy - brankár bratislavského Slovana Dominik Greif, obranca Dunajskej Stredy Ľubomír Šatka a krídelník Jaroslav Mihalík a útočník Róbert Boženík zo Žiliny. Pre prvého a posledného menovaného to je premiérová pozvánka do národného A-tímu. Zvyšok menoslovu tvoria legionári vrátane kapitána Mareka Hamšíka, ktorý sa v nedeľu dočkal prvého gólu v čínskom klube Ta-lien I-fang.

Slováci majú v kvalifikačnej skupine po dvoch zápasoch na konte tri body, doma zdolali Maďarsko 2:0 a na pôde Walesu prehrali 0:1. Azerbajdžan vo svojom jedinom doterajšom vystúpení podľahol v Chorvátsku 1:2.

Nominácia SR:

brankári: Martin Dúbravka (Newcastle United), Matúš Kozáčik (Viktoria Plzeň), Marek Rodák (Rotherham United), Dominik Greif (ŠK Slovan Bratislava)

obrancovia: Peter Pekarík (Hertha Berlín), Ľubomír Šatka (FC DAC 1904 Dunajská Streda), Milan Škriniar (Inter Miláno), Denis Vavro (FC Kodaň), Lukáš Štetina (Sparta Praha), Branislav Niňaj (Fortuna Sittard), Dávid Hancko (ACF Fiorentina), Róbert Mazáň (FC Benátky)

stredopoliari: Stanislav Lobotka (Celta Vigo), Patrik Hrošovský (Viktoria Plzeň), Ján Greguš (Minnesota United), Juraj Kucka (Parma Calcio), Matúš Bero (Vitesse Arnhem), Marek Hamšík (Ta-lien I-fang), László Bénes (Holstein Kiel), Ondrej Duda (Hertha Berlín), Martin Chrien (CD Santa Clara), Albert Rusnák (Real Salt Lake), Róbert Mak (Zenit Petrohrad), Jaroslav Mihalík (MŠK Žilina), Miroslav Stoch (Slavia Praha), Lukáš Haraslín (Lechia Gdansk)

útočníci: Pavol Šafranko (Dundee United), Samuel Mráz (FC Crotone), Róbert Boženík (MŠK Žilina)

Futbal | Kvalifikácia ME

Viac
Zápas Favorit PLUS: Zápas Počet gólov Zápas/počet gólov Dvojitá šanca 1.polčas Zápas/oba tímy dajú gól Oba tímy dajú gól a počet g... Oba tímy dajú gól 1.tím dá gól 2.tím dá gól Zápas bez remízy Polčas/zápas Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 2:0 1.tím dosiahne gólov 2.tím dosiahne gólov Rozmedzie gólov 1.tím rozmedzie gólov 2.tím rozmedzie gólov Zápas/1.polčas počet gólov 1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.polčas presne gólov 1.gól 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.gól/zápas 2.polčas 2.polčas počet gólov 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas Polčas s viac gólmi 1.tím presne gólov 2.tím presne gólov Presný výsledok Presný výsledok Presný výsledok 1.polčas presný výsledok 2.polčas presný výsledok Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Padne gól v 1.polčase Padne gól v 2.polčase 1.tím dá gól v oboch polčas... 2.tím dá gól v oboch polčas... Oba dajú gól v oboch poloča... Oba dajú gól v 1.polčase Oba dajú gól v 2.polčase 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 1.tím vyhrá s čistým kontom 2.tím vyhrá s čistým kontom 1.tím vyhrá oba polčasy 2.tím vyhrá oba polčasy 1.tím vyhrá aspoň jeden pol... 2.tím vyhrá aspoň jeden pol... 1.polčas 1.gól 2.polčas 1.gól