X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Fortuna zmenila život dvom úspešným exekútorom 15-tisícovej strely

Dvaja súťažiaci vyhrali 15-tisícovú prémiu od Fortuny.

Prvý trafil v kopačkách, druhý v bagančiach.

Vyšlo to na dvanásty pokus! Poznáme prvých výhercov polčasovej súťaže 15-tisícovej strely, ktorého organizátorom je Únia ligových klubov v spolupráci s UFA Sports Slovakia a stávkovou kanceláriou Fortuna SK, a.s..

V predchádzajúcich dueloch viackrát chýbalo iba málo, aby návštevníci zápasu Fortuna ligy a registrovaní tipujúci stávkovej kancelárie Fortuna so zaregistrovaným tiketom získali 15-tisícovú výhru.

165 pokusov (11 zápasov, na každom štadióne traja súťažiaci, každý mal 5 pokusov) bolo neúspešných. Prišiel duel 12. kola Fortuna ligy medzi Dunajskou Stredou a Žilinou. Prvý súťažiaci netrafil, po ňom prišiel Csaba Hideghéthy zo Šamorína. Prvé dva jeho pokusy boli neúspešné, no do tretice to trafil. ,,Tiket na fortunaligový duel DAC - Žilina som podal v sobotu doobeda a vzápätí som ho zaregistroval do súťaže. Pre istotu som si zobral so sebou aj moje oranžové kopačky, keby... Keď ma vyžrebovali, tak som pre ne skočil do auta. Som veľmi šťastný, je to fantastické, že sa mi podarilo vyhrať,“ uviedol Csaba Hideghéthy. Po ňom išiel kopať László Alex Pethő z Hornej Potône. Ten trafil hneď na prvý pokus. ,,Podarilo sa mi to v bagančiach... (úsmev). Pred odchodom na duel v Senci som povedal rodičom, že ak netrafím, tak zavesím kopačky na klinec. Som rád, že môžem pokračovať v kariére,“ smial sa aktívny hráč Hornej Potône, ktorý pôsobí v šiestej lige.

,,Gratulujeme presným strelcom. Súťažiaci krásne trafili a získali 15-tisícovú odmenu. V súťaži pokračujeme, najbližšie to bude cez víkend v 13. kole Fortuna ligy v prestávke zápase Ružomberok – Žilina,“ uviedla Alena Kľúčiková, Head of Marketing Fortuny SK, a.s..15-tisícová strela - Výhercovia
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.