Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Zdeno Chára v drese Bostonu

Kapitán Bostonu Zdeno Chára utrpel zlomeninu čeľuste

Slovenský hokejový obranca Zdeno Chára podstúpil v Bostone vyšetrenie, ktoré ukázalo zlomeninu čeľuste. Tú utrpel vo štvrtom zápase finále Stanleyho pohára NHL, ktoré Bruins prehrali so St. Louis 2:4 a kapitán Bostonu duel nedohral.

Ako informoval portál TSN, či Chára nastúpi v zápase číslo päť je stále otázne. Tréner "medveďov" Bruce Cassidy si necháva možnosti otvorené, ak by mu 42-ročný obranca definitívne vypadol, mohol by ho nahradiť spoluhráč Steven Kampfer. Bruins hrajú v sérii so St. Louis Blues nerozhodne 2:2 na zápasy.

Kapitán Bostonu nedohral štvrté stretnutie po tom, ako ho v druhej tretine trafil do tváre puk po tečovanej strele Braydena Schenna a spôsobil mu krvavú ranu na ústach. Chára zamieril do šatne na ošetrenie a hoci sa na začiatku tretej tretiny objavil na striedačke Bostonu s celotvárovým krytom, do hry už nezasiahol. Lekári mu totiž odporučili, aby so zranením nepokračoval.