Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Hra o tróny vrcholí! Kto sa stane vládcom siedmich kráľovstiev?

Hra o tróny vrcholí!

Kto sa stane vládcom Siedmich kráľovstiev?

Knižný a seriálový bestseller Hra o tróny od autora Georgea R. R. Martina speje do finále. Kto ovládne Železný trón, koľko drakov zostane na svete a kto zabije Cersei? Stavte si na svoju obľúbenú ságu vo Fortune!

Najočakávanejšia filmová udalosť roku 2019 sa blíži a niekoľko miliónov fanúšikov po celom svete si už o pár dní (14. apríla) pozrie premiéru poslednej série ságy Hra o tróny. Seriál bol natočený podľa nedokončeného knižného bestselleru Georgea R. R Martina a svojich fanúšikov si našiel aj medzi bookmakermi Fortuny, ktorí očakávajú, že na konci ôsmej série bude na Železnom tróne Bran Stark.

Základná otázka Hry o tróny, teda kto bude na konci príbehu sedieť na tróne, ostáva naďalej nezodpovedaná a kandidátov na kráľovskú korunu je viac. Najväčším favoritom je aktuálne Bran Stark s kurzom 2,5:1, nasleduje ho miláčik ženského publika Jon Snow (3,75:1), mierne zaostáva Sansa Stark (5:1) a až za ňou je Daenerys Targaryen (7:1) s podporou drakov, Tyriona Lannistera a eunuchov.

Hra o tróny je žáner fantasy, v ktorom nie je núdza o najnižšie ľudské pudy, a tak v každej sérii seriálu nenávratne zmizlo veľmi veľa postáv. Staviť si preto môžete aj na to, kto sa dožije konca celého príbehu, vrátane drakov.

Samostatnou kapitolou je postava Cersei Lannister, ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou nezostane na tróne. Adeptov, ktorí ju budú chcieť zosadiť, je hneď niekoľko. Najväčšie šance sa dávajú Aryi Stark (kurz 4:1), ktorá by si tak mohla škrknúť ďalšie meno zo svojho zoznamu.

Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.