Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Všetky výbery z I-Konta sú bezplatné. Požiadavku o výber môžete zadať po prihlásení sa na našej stránke v sekcii Užívateľský profil » Žiadosť o výber alebo prostredníctvom SMS.

  Bankový prevod doba spracovania limity
na váš účet uvedený pri registrácii do dvoch pracovných dní od odpočítania sumy z I-Konta min. 10 €
  Výber na pobočke doba spracovania limity
v hotovosti na všetkých pobočkách ihneď min. 0,01 €

 

Nie ste práve na internete a potrebujete vybrať hotovosť zo svojho I-Konta na pobočke alebo previesť peniaze na svoj bankový účet? Stačí poslať jednu SMS správu a máte to vyriešené.

Tvar SMS na výber na pobočke: VYBER suma heslo

Napíšte SMS správu v tvare napr. Vyber 500 heslo (čiastka 500 je premenlivá) a odošlite na tel. číslo 0902 020 737 . Táto výplata bude prevedená okamžite na ktorejkoľvek pobočke po predložení členskej karty Fortuna Klubu Plus a platného osobného dokladu klienta, avšak iba v prípade, že to umožňuje stav hotovosti na pobočke. Výplata vyššej sumy bude prevedená po dohode.

Nastavená žiadosť na výplatu na pobočke má platnosť 24 hodín. Po uplynutí tejto doby bude operácia stornovaná a o výplatu budete musieť rovnakou cestou požiadať znovu cez www.ifortuna.sk alebo SMS!

Tvar SMS na prevod: BANKA suma heslo

Napíšte SMS správu v tvare napr. Banka 800 heslo (čiastka 800 je premenlivá) a odošlite na tel. číslo 0902 020 737 . Požiadavka bude spracovaná a prevod bude uskutočnený do 24 hodín ak sa jedná o prevod v rámci Tatrabanky a do 48 hodín ak sa jedná o mimobankový prevod.

Slovo VYBER alebo BANKA v SMS môžete napísať malými alebo veľkými písmenami bez diakritiky. Čiastka za slovom vyber je premenná a označuje hodnotu, ktorú požadujete na vybratie. Heslo je prihlasovacie heslo, ktoré Vám prišlo pri aktivovaní I-Konta resp. prihlasovacie heslo, ktoré ste si zmenili na internete. Pri písaní hesla je nutné dodržiavať veľké a malé písmená. Medzi slovom banka, čiastkou a heslom musí byť medzera!

Pri bezhotovostnom prevode na bankový účet je minimálna suma 10 €. O úspešne zrealizovanej operácii budete informovaní SMS správou.

Pokiaľ hodláte z I-Konta previesť na svoj bankový účet sumu 300 € a vaše heslo je Klokan, odošlete SMS v tvare: BANKA 300 Klokan

UPOZORNENIE: Pre ochranu Vášho I-Konta, nie je možné výšku výberu upraviť ani na pobočke ani na ústredí spoločnosti. Výšku výberu môžete upraviť odoslaním ďalšej SMS správy s novou požiadavkou.

Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.