Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Pre ľahšie a pohodlnejšie stávkovanie vám Fortuna prináša PROFÍK špeciál. Získate s ním prehľad o najaktuálnejších stávkových príležitostiach a tiež informácie, ktoré vám pomôžu správne sa rozhodnúť pred uzatvorením tiketu. Tým samozrejme výrazne zvyšujete vašu šancu na výhru!

PROFÍK špeciál ponúka:

  • aktuálnu kurzovú ponuku rôznych súťaží s infočíslami
  • niekoľkokrát denne aktualizácia stávkových príležitostí
  • aktuálne podrobné tabuľky jednotlivých súťaží
  • celkové štatistiky
  • aktuálna forma a série jednotlivých tímov
  • bilancie doma/vonku
  • výsledky posledných štyroch zápasov
  • aktuálne pavúky tenisových turnajov
  • ďalšie informácie

Stretnutia, ktoré sa hrajú v aktuálny deň, sú vyznačené hrubo. Pri zápasoch nájdete poznámky typu: neutrálne ihrisko, televízny prenos, výsledok prvého zápasu v prípade odvety atd. Bilancie Doma/Vonku sú vždy len tie, ktoré je pre dané tímy aktuálne.

Podrobný a prehľadný tabuľkový servis poznajú klienti stávkovej kancelárie Fortuna z týždenníka Profík. V tabuľkách sú celkové štatistiky konkrétneho tímu, bilancie posledných odohraných zápasov v normálnom hracom čase L, bilancie za posledné týždne pri tenise T, série S (V - víťazstvá, R - remízy, P - prehry, U - bez prehry, B - bez remízy, N - bez víťazstva) a bilancie Doma/Vonku - vždy iba tie, ktoré sú pre dané tímy aktuálne. V basketbale, v hádzanej, v baseballe je priemerné skóre na jeden zápas. Vítanou pomôckou by mali byť aj tabuľky s výsledkami posledných štyroch zápasov. Podrobné legendy k tabuľkám nájdete tu.

PROFÍK špeciál sa aktualizuje niekoľkokrát denne, pričom zápasy, na ktoré sa už nedá staviť, sú nahrádzané novými stávkovými príležitosťami.

V internetovom vydaní PROFÍK špeciál je kompletná kurzová ponuka s podrobným tabuľkovým servisom ku každej súťaži. V prípade, že sa stávkujúci zaujímajú len o konkrétne športové odvetvie majú k dispozícii PROFÍK futbal alebo PROFÍK hokej alebo PROFÍK ostatné športy. Všetky vydania sú registrovaným klientom zadarmo k dispozícii v rámci ich uživatelských profilov.

V pobočkovom vydaní PROFÍK špeciál je výber najzaujímavejšej kurzovej ponuky, vždy na aktuálny a nasledujúci deň. Ak stávkujúci nenájdu svoju súťaž v tomto vydaní, odporúčame využiť kurzovú ponuku na konkrétne športové odvetvie PROFÍK futbal alebo PROFÍK hokej alebo PROFÍK ostatné športy. Všetky vydania sú za jednotnú cenu 20 centov, resp. 30 klubových bodov bez ohľadu na počet strán a sú k dispozícii vo všetkých pobočkách Fortuny.

PROFÍK špeciál je vždy najčerstvejší zdroj informácií pre všetkých stávkarov.

Stávkujte a vyhrávajte s PROFÍKom špeciál!

Prílohy

profik_special_ukazka

profik_special_ukazka 895 KB PDF (PDF dokument)

Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.