Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Stávkujte priamo z mobilu a využívajte všetky možnosti tejto služby. Mobilné stávkovanie je jednoduché, rýchle a pohodlné. Využívať ho môžu ako majitelia bežných mobilných telefónov tak aj užívatelia chytrých telefónov s operačným systémom Android a iOS.

Zvoľte si typ vášho telefónu a dozviete sa viac!


Rýchlostávka – najrýchlejšia stávka na mobile!

Čo je Rychlostávka?

Rýchlostávka je nová unikátna funkcia na mobilnom portáli Fortuny, ktorá umožňuje hráčom kedykoľvek rýchlo podať LIVE SOLO stávku na akúkoľvek príležitosť z našej ponuky.

Rýchlostávka je naozaj rýchla

Stačí dvakrát kliknúť na display telefónu a máte stavené. Podanie tiketu nemusí trvať ani sekundu. Už žiadne pridávanie na tiket, nastavovanie vkladu, prechody naspäť do ponuky alebo aktualizácia kurzov. Pri Rýchlostávke si dokonca môžete nastaviť dopredu obľúbenú hodnotu vkladu na tiket a zatvárať stávky okamžite.

Vaše stávky máte pod kontrolou

Proces spracovania LIVE SOLO stávok pomocou funkcie Rýchlostávka prebieha nad ponukou stávok. Počas prijímania stávok je možné pozrieť si iné stávkové príležitosti.

Príklad:

Tomáš zostavuje LIVE AKO tiket na mobilu s piatimi zápasmi. Keď už má 4 zápasy na tikete, objaví nečakanú príležitosť, ktorú by si chcel staviť za daný kurz ihneď. Vďaka funkcii Rýchlostávka tak môže urobiť bez nutnosti vymazať aktuálny LIVE tiket, ktorý pripravoval predtým.

Martin má rád tenis a rád si staví na výsledok každej výmeny. Doteraz tento typ stávok podával len na počítači, nakoľko proces podaní stávky na mobile bol zdĺhavý a ťažkopádny, často sa stala ponuka neaktuálna ešte predtým, ako stihol stávku podať. Teraz môže pohodlne sedieť pred televízorom a s dvomi klikmi uzatvoriť stávku na mobile. Žiadne zbytočné nastavovanie tiketu a pritom má všetko pod kontrolou, nič nestavil, čo nechcel.

Hlavné výhody Rýchlostávky:

  • Najrýchlejšie uzatvorenie LIVE SOLO stávky na mobile.
  • Kombinuje bežný spôsob podávania tiketov s rýchlou stávkou typu one-click.
  • Umožňuje podať SOLO LIVE stávku bez ohľadu na to, čo je na tikete.
  • Nebráni možnosti zostaviť LIVE AKO tiket.
  • Ihneď po poslaní stávky je možné vyberať ďalšie príležitosti.
  • Pre uzatvorenie LIVE SOLO stávky nie je nutné mať prázdny tiket, ba dokonca je možné staviť okamžite aj na príležitosť, ktorú už na tikete mám.
  • Výšku vkladu na tiket si užívateľ môže nastaviť na mobile aj na internete.
  • Nie je nutné neustále prepínať a zamazať vybranú príležitosť na tikete v závislosti či chcem podať jednotku, alebo dvojku.
  • Rýchlostávku je možné kedykoľvek vypnúť..

Ako používať Rýchlostávku:

1. krok: Prihláste sa na účet
2. krok: Vyberte si stávkovú príležitosť a kliknite na kurz
3. krok: S kliknutím na "staviť ihneď" uzatvorte stávku
4. krok: Stávka je prijatá
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.