Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Uži si štart NHL so špeciálnymi stávkami a živými prenosmi!

Uži si štart NHL so špeciálnymi stávkami a živými prenosmi!

Fanúšikovia NHL sa konečne dočkali! Po letnej pauze sa opäť rozbieha kolotoč najprestížnejšej a najslávnejšej hokejovej ligy sveta a my ti pri tejto príležitosti prinášame bohatú kurzovú ponuku, v rámci ktorej nájdeš okrem klasických zápasových stávok aj rôzne špeciálne stávky. Môžeš si napríklad staviť, či Tomáš Tatar strelí v základnej časti viac ako 26 gólov, či Jaroslav Halák vychytá viac ako štyri čisté kontá, alebo či Zdeno Chára zaznamená viac ako 20 kanadských bodov.

Stav si

Aj tento rok sa jeden z úvodných zápasov nového ročníka odohrá v Európe. Duel Philadelphia – Chicago (4. októbra 20.20) bude hostiť Praha. Na tento súboj sme si taktiež pripravili špeciálne stávky. Ak si myslíš, že český hokejista strelí prvý gól zápasu, stav si na túto príležitosť s kurzom 5.00. V ponuke však nájdeš aj mnohé ďalšie.ň

Obhajcami Stanley Cupu sú hokejisti St. Louis Blues, ktorí vo finále porazili Chárov Boston. Najväčším favoritom na zisk slávneho pohára je podľa našich bookmakerov Tampa Bay (kurz 8.00). Hneď za ňou sú práve „medvede“ s kurzom 11.00.

Kurzová ponuka