Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Štartuje Liga majstrov a Európska liga aj so Slovanom!

Štartuje Liga majstrov a Európska liga aj so Slovanom!

Konečne sme sa dočkali! Tento týždeň odštartovala skupinová fáza Ligy majstrov i Európskej ligy, v ktorej sa v tejto sezóne predstaví aj ŠK Slovan Bratislava. Zápasy dvoch najprestížnejších klubových súťaží Európy si môžeš užiť ešte viac s našou bohatou ponukou stávkových príležitostí. U nás nájdeš aj stávky na celkového víťaza, umiestnenie jednotlivých tímov v ich skupinách, či najlepšieho strelca Ligy majstrov. Tak neváhaj a stav si na svojich favoritov!

Obhajcami „ušatej“ trofeje Ligy majstrov sú „The Reds“, ktorí ukončili dominanciu Realu Madrid, ktorý triumfoval v predchádzajúcich troch ročníkoch. Obe mužstvá patria k najväčším favoritom na titul aj v tejto sezóne. Naši bookmakeri však najviac favorizujú Manchester City s kurzom 4.50. V prvej trojke sú ešte Barcelona (6.20) a už spomínaný Liverpool (7.50).

Rovnako ako minulý rok, aj teraz budeme mať v skupinovej fáze Európskej ligy svojho zástupcu. „Belasí“ budú bojovať v skupine K spolu s anglickým Wolverhamptonom, portugalskou Bragou a tureckým Besiktasom.

Stav si na Slovan