Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, od 1. 1. 2021 došlo k zmene pri overovaní akýchkoľvek platieb kartou cez internet zo strany bánk. V praxi to znamená zvýšenú autentifikáciu klienta platnú pre platby platobnou kartou v internetovom prostredí. V prípade, že máte z tohto dôvodu problém s dobíjaním vášho hráčskeho účtu, prosím kontaktujte vašu banku, ktorá by vám mala poskytnúť bližšie informácie. Ďakujeme za pochopenie.
Zavrieť
Vážení klienti Slovenskej sporiteľne, dnes v noci od 00.00 do 05.00 hod. nebude z dôvodu plánovanej údržby dostupná platobná brána Slovenskej sporiteľne. V uvedenom čase si môžete vaše hráčske konto dotovať prostredníctvom platobnej karty alebo platobnej brány inej banky. Ďakujeme za pochopenie

Sleduj náš nový športový YouTube kanál!

Sleduj náš nový športový YouTube kanál!

Všetko podstatné zo sveta športu na jednom mieste. S nami ti neujde žiadna novinka, zaujímavý prestup či úspech slovenského športovca. Spúšťame úplne nový YouTube kanál s názvom Fortuna Sports, ktorý sa bude ako prvý na Slovensku zaoberať všetkými športmi.

Zo začiatku budeme našim fanúšikom prinášať jedno video týždenne, neskôr sa môžeš tešiť na dve videá za týždeň. Prvé relácie budú tzv. Sport news, čiže športové správy z domácej i svetovej scény. Postupne však budeme pridávať aj iné zaujímavé formáty, z ktorých si každý vyberie to svoje. V pláne máme Rozhovory, Tikety týždňa, Reporty, Highlighty, Deň s... a mnohé iné. Rozhodne sa teda máš na čo tešiť, tak neváhaj a pusti si hneď teraz naše ďalšie video!

Sleduj Fortuna Sports