Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Hraj v našom kvíze o ceny za 200 eur a PlayStation 5!

Hraj v našom kvíze o ceny za 200 eur a PlayStation 5!

Už je to vyše roka, čo sme spustili náš pravidelný športový Fortuna kvíz a za toto obdobie sme stovkám z vás rozdali ceny za tisícky eur! Je preto načase trošku to oživiť. Pripravili sme viaceré novinky, ktoré zatraktívnia náš kvíz a prinesú vám ešte viac zábavy a radosti z výhier!

Od najbližšieho štvrtka (6. 5. 2021) zvyšujeme ceny na dvojnásobok! Po novom si tak desiati súťažiaci s najlepšími vedomosťami rozdelia v každom kole až 200 eur. Nemusia však zúfať ani tí, ktorí skončia mimo TOP 10. Zo všetkých „porazených“ vyžrebujeme každý týždeň 5 šťastlivcov (lucky losers), ktorí získajú stávkový kredit 5 eur vo forme klubových bodov. Ale pozor, na konci kvízu treba zadať svoju e-mailovú adresu, inak ťa nebudeme vedieť zaradiť do žrebovania.

A aby toho nebolo málo, odteraz hráme aj o atraktívne vecné ceny. Zo všetkých, ktorí sa zapoja do kvízu a odovzdajú svoju e-mailovú adresu, vyžrebujeme v priebehu roka (termíny žrebovaní nižšie) troch výhercov, ktorí získajú reprezentačný futbalový dres, tréningový merch Lajoša Kleinahernú konzolu PlayStation 5! Čím viackrát sa zapojíš do kvízu, tým máš väčšiu šancu vyhrať niektorú zo spomínaných vecných cien.

Prvý kvíz s novými pravidlami sa uskutoční už tento štvrtok 6. 5. 2021 presne o 20.00 hod. Zapojiť sa môže každý, nemusí mať ani účet vo Fortune. Tak neváhaj, povedz aj svojim kamošom a bavte sa s Fortuna kvízom!

Ceny:

1. cena: 60 eur
2. cena: 40 eur
3. cena: 20 eur
4. cena: 7 500 bodov (15 eur)
5. cena: 7 500 bodov (15 eur)
6. cena: 5 000 bodov (10 eur)
7. cena: 5 000 bodov (10 eur)
8. cena: 10 free spinov
9. cena: 10 free spinov
10. cena: 10 free spinov
+ 5 cien lucky losers: 2 500 bodov (5 eur)

Termíny žrebovaní vecných cien:

11. 6. – Futbalový reprezentačný dres a trenky
10. 9. – Tréningový merch Lajoša Kleina (tričko a kraťasy)
17. 12. – Herná konzola Sony PlayStation 5

Podmienky a pravidlá Fortuna kvízu:

 • kvíz prebieha každý štvrtok presne o 20.00 hod.
 • kvíz je dostupný na našej webovej stránke v sekcii Kvíz
 • do kvízu sa môže zapojiť ktokoľvek (nemusí mať ani účet vo Fortune)
 • hráč si najprv vytvorí prezývku, klikne na „Pokračujte“ a následne sa do kvízu zapojí kliknutím na tlačidlo „Pripojiť sa“
 • kvíz obsahuje 7 otázok zo sveta športu
 • hráč zbiera body za správne odpovede, ale aj rýchlosť odpovedí
 • 10 najlepších súťažiacich získa vyššie uvedené ceny
 • výhercovia budú na záver kvízu vyzvaní na zadanie e-mailovej adresy, na ktorej ich budeme následne kontaktovať
 • zo všetkých hráčov, ktorí skončia v kvíze mimo TOP 10 vyžrebujeme 5 výhercov (lucky losers), ktorí získajú vyššie uvedené ceny, podmienkou pre zaradenie do žrebovania je vyplnenie e-mailovej adresy na záver kvízu
 • každý, kto sa zapojí do kvízu a na jeho konci odošle svoju e-mailovú adresu je zaradený do žrebovania o vecné ceny (termíny žrebovaní sú uvedené vyššie), čím viackrát sa hráč zapojí do kvízu a odošle svoju e-mailovú adresu, tým má väčšiu šancu vyhrať niektorú z cien
 • jeden hráč môže získať aj viac vecných cien
 • ceny budú výhercom pripísané na hráčske kontá do 48 hodín od ukončenia kvízu (v prípade, že výherca nemá založený účet vo Fortune, prosíme o zaregistrovanie, aby sme výhru mohli pripísať)
 • termín na zaslanie aliasu (nicku) overeného hráčskeho účtu po našom kontaktovaní je 7 dní (po uplynutí tejto doby výhra prepadne)